999 rezultate për

derdhet

Derdhet gjak në Hell's Kitchen Albania (VIDEO) Episodi i tretë i Hell's Kitchen Albania ka qenë me mjaft tension, ku u thyen pjata, madje edhe u derdh gjak. Limone
Kryeministrit holandez i derdhet kafja në tokë, veprimin i tij po bën xhiron e botës (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri holandez ka shkaktuar një incident të vogël në ambientet e parlamentit. Mark Rutte kishte
Picë me kaçkavall dhe perime Përbërësit 10 gr tharm buke 70 gr gjalpë kripë 250 gr miell 500 gr domate 500 gr kungullesha 80 gr
Anarkistët grekë paralajmërojnë se "do të derdhet gjak" në protestën në Athinë "Më 4 shkurt mund të derdhet gjak", paralajmëroi grupi anarkist grek "Rubikon" në vigjilje të protestës në Athinë për em
Çani "turpërohet" nga asistentja: Bravo Sofi e ke kënaqur! (FOTO LAJM) Një situatë mjaft e sikletshme i ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emision live asistentes së Çanit, Sofisë teksa u shërben
Kërcënojnë nacionalistët: Do derdhet gjak nëse Talat Xhaferi drejton Parlamentin Organizata "Manifesti maqedonas", përmes një letre drejtuar presidentit të Maqedonisë, Gjorgji Ivanov dhe kryeparlamenta
Alarm në Florida/ 980 mln litra lëng radioaktiv derdhet në burimin e ujit të pijshëm (VIDEO) Një gropë e madhe është hapur në një fushë pranë një fabrike plehrash në SHBA, duke shkaktuar rrjedhjen e rreth 980 mln
"Kur kupa derdhet", ja si i turret Berisha ambasadorit gjerman Berisha ka sulmuar ambasadorin e Gjermanisë në vendin tonë, Hoffman, i cili u fotografua teksa ndiqte nga afër protestën
ISIS kërcënon rusët: Gjaku juaj do të derdhet lumë Organizata terroriste ISIS ka bërë publike një video, përmes së cilës kërcënon banorët e Rusisë se në këtë shtet do të k
Pamje që do ju lëri pa fjalë (VIDEO) Ky iluzion që le shikuesit me gojë hapur. Përmes videos ju do të shikoni momentin kur uji që hidhet në një gotë me akull
Urrejtja derdhet lumë nëpër rrjetet sociale Gjaku thërret gjakun dhe sot shumë duar janë lyer me gjak” – bërtet kreu i sindikatës së policisë së Nju Jorkut, Pat Lin
Shefqet Krasniqi nuk ka bërë thirrje për luftë në Siri, por për lutje (VIDEO) Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi që tashmë ndodhet në paraburgim nuk ka bërë thirrje asnjëherë p
Derdhet zift në aksin Shkodër-Lezhë, vështirësohet lëvizja Një incident është shënuar mëngjesin e sotëm në autostradën Shkodër-Lezhë ku një sasi zifti është derdhur në aslalt nga
Shqiptari fiton 27.2 milionë franga në loto Një qytetar me origjinë shqiptare me banim në Aigle të kantonit Vaud (Zvicër frankofone) ka fituar 27.2 milionë franga n
Derdhet nafta, 2 persona në pranga Ndërkohë që protesta e banorëve të komunës Zharrëz në Fier ka vijuar edhe ditën e sotme, ka ardhur edhe reagimi i Minist
Derdhi birrën mbi Merkelin (VIDEO) E gjithë Gjermania flet për këto pamje të kancelares gjermane Angela Merkel. Kancelarja gjermane ishte e ftuar në darkën
Shkupi te mbylle portat qe Drini te mos derdhet ne Fierze “Nëse Maqedonia do realisht që të ndihmojë fqinjët e saj, duhet të mbyllë porta