999 rezultate për

dera

"Liqeni i Butrintit apo i Ohrit"?, Kiara e bëri zgjedhjen e saj publikisht (VIDEO) Moderatorja Kiara Tito ishte një ndër të ftuarat e të shtunës që lamë pas në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko Kush Lua
Arbana shfaqet seksi pas lindjes së djalit, por komenti i Xhemit është epik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një muaj që kur moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër.
Federata e Futbollit të Argjentinës reagon pas vdekjes së Maradonës Federata e Futbollit të Argjentinës, ka shprehur ngushëllimet më të thella për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Leg
Miqtë më të mirë dhe surpriza, brenda ditëlindjes së Einxhel Shkira (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Einxhel Shkira, është sot vajza e ditëlindjes. Ajo ka mbledhur personat më të n
"Një burrë për Albanën", moderatorja e njohur pranon lidhjen Albana Osmani ishte e ftuar sot në rubrikën ‘N’Fermë” dhe rrëfeu shumë detaje që nuk i kemi ditur rreth jetës së saj pri
Aksident i rëndë në Kosovë, një i vdekur dhe një i lënduar Një person ka vdekur gjatë një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Runik – Klladernicë, në komunën e Skenderajt. Ndërs
Zyrtarisht trendi i momentit, Dojna dhe Chiara Ferragni bëjnë "xing" (FOTO LAJM) Dojna Mema dhe Chiara Ferragni rastësisht kanë zgjedhur të veshin të njëjtat geta, por në ditë të ndryshme. Moderato
Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc
Humbja turpëruese me Spanjën, drejtuesit e futbollit gjerman mbledhje urgjente Pas humbjes së turpshme 6-0 në Ligën e Kombeve ndaj Spanjës, të gjithë pyesin veten se si do të jetë e ardhmja e trajner
Dajna Shabani shfaqet papritur krah ish-bashkëshortit: Shoku im i përjetshëm (FOTO LAJM) Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rreth divorcit të saj dhe zbuloi arsyen që e çoi çif
Lazio në telashe, një tjetër futbollist infektohet me Covid-19 Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva ishin 3 futbollistët që dolën pozitiv me Covid-19 ditë më parë në kampio
Ndjekësit i ka zënë meraku kur do të martohet, Fjoralba shfaqet me fustan nusërie (FOTO LAJM) Kohët e fundit Fjoralba Ponari ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, sidomos pasi u zbulua identiteti i të dashurit
Rusia zgjat afatin për shqiptarët që u ka mbaruar viza apo leja e qëndrimit Ambasada shqiptare në Rusi ka shpërndarë një njoftim të ministrisë së Jashtme të Rusisë, ku bën me dijeni se çdo qytetar
Infektohet me Covid-19, Lei Kraja kthen shtëpinë në studio televizive (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e ‘Digitalb’ Lei Kraja zbuloi me atë disa videove në llogarinë e saj se është infektuar me ‘Covid-1
Moderatorja e njohur fiton pas 16 ditësh betejën me COVID-19 Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora, ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, nëpërmje
Maqedonia e Veriut arriti kualifikim historik, plasin grushtet te Federata (VIDEO) Maqedonia e Veriut arriti një kualifikim historik ditën e djeshme, teksa arriti të sigurojë për herë të parë biletën pë
"Vetëm në shtëpi e përdor prezervativin?", thyen rregullat dhe gjobitet moderatorja shqiptare (VIDEO) Moderatorja seksi Einxhel Shkira është gjobitur nga policia mbrëmjen e djeshme pasi ka dalë në rrugë pas orës 22:00, duk
Rritet mundësia, Angli-Islandë mund të luhet në Shqipëri Spostimi i ndeshjes Angli-Islandë në Shqipëri është bërë një mundësi më konkrete, por ka marrë kundërshtimin e klubeve t
Fjoralba Ponari jep lajmin e papritur, ku mund ta shohim së shpejti moderatoren (FOTO LAJM) Shpesh ka ndodhur që personazhe të njohur televizivë ta kenë nisur rrugën si këngëtarë e më pas të kenë provuar të jenë
Më joshëse se asnjëherë nga ballkoni, Lei Kraja mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë aktive në rrje