E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
999 rezultate për

derĂs

DOSJA/ Si e pësoi gruaja që e quajti Enver Hoxhën pederast (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta dëshmitë që diktarori Enver Hoxha ishte pederast, por pavarësisht zërave nuk ka asnjë provë a fakt se
"Iu bëfshin fëmijët pederasta" mallkimet e shqiptarëve të revoltuar (VIDEO) Qytetarët e revoltuar kanë dalë në rrugë në aksin që lidh Durrësin me Shijakun. Ata thonë se në këtë rrugë çdo ditë
Rama me zë të dridhur dhe i përlotur: Më kanë thënë gjithë jetën drogaxhi e pederast (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka lënë mënjanë krenarinë dhe arrogancën para medias, dhe është përlotur ndërkohë që fliste për dj
Plas pederastia në mes të Athinës, pleqtë grek shfryjnë epshet me djemtë nga Siria (VIDEO) Televisioni rus Russia Today ka bërë publik një realitet të dhimbshëm nga kriza e refugjatëve sirianë në Greqi. "Drog
Abuzim me fondet, gjenden 80 dosje tenderash në banesën e Xhikës Ditën e sotme policia e Shtetit bëri me dije se ka vënë në pranga ish-drejtorit të Përgjithshëm të Rrugëve Dashamir Xhi
“Pederastia është përhapur edhe në male…”, koha kur ministri i Zogut luftonte homoseksualët Në vitin 1937, ministri i Brendshëm i Mbretërisë Shqiptare të Ahmet Zogut, Musa Juka ngrinte si shqetësim përhapjen e as
Dokumenti sekret zbulon pederastin në "gjirin" e Enver Hoxhës Një dokument sekret i dalë nga arkivat e Ministrisë së Brendshme ka hedhur dritë mbi preferencat seksuale të një drejtue
Zbardhet dosja, si e pësoi gruaja që e quajti Enver Hoxhën pederast Nuk janë të pakta dëshmitë që diktarori Enver Hoxha ishte pederast, por pavarësisht zërave nuk ka asnjë provë a fakt se
DOKUMENTI SEKRET/ Një pederast pasiv, drejtues i lartë i partisë gjatë regjimit Ish-kreu i arkivave në Ministrinë e Brendshme, Kastriot Dërvishi ka publikuar një dokument, sipas të cilit një kuadro i
DOSSIER/ Kur Ministria e Mbrojtjes shqetësohej për oficerin pederast në ushtri Kastriot Dervishi , ish-drejtori i Arkivës në Ministrinë e Brendshme, ka publikuar sot në rrjetin social Facebook një do
Rusia tall Evropën "pederaste" Rusia kërcënon NATO-n dhe vendet e BE jo vetëm ushtarakisht, por edhe i provokon me karikatura në rrjetet sociale. Am
Vokshi: Beqaj në fushatë tenderash, kanceri i gjirit është rritur Kryetarja e Komisionit të Punës, Çështjeve Sociale dhe Shëndetësisë, Albana Vokshi, deklaroi sot nga Shkodra se Ministri
Banderas dhe Griffith pranë vajzës Banderas dhe Griffith i dhanë fund vjet një martese 18 vjeçare, por ata janë bërë bashkë në një ditë teksa kanë festuar
Presidenti dekoron pas vdekjes gazetaren Enkelejda Skënderasi (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekoruar sot për merita të veçanta civile, pas vdekjes, gazetaren e "News 24",
Banderas: Origjina dhe theksi më kufizuan në Hollywood (FOTO LAJM) Aktori Antonio Banderas ka surprizuar me deklaratën e tij teksa ka thënë se origjina dhe theksi e kanë kufizuar në Holly
Kaçi s'përmbahet: "Rama e ka mbush PS-në me pederastë" Mira Kazhani nga Gazeta Dita ka intervistuar këtë javë Kastriot Islamin. Është një bisedë e pazakontë me deputetin e PD-
Lamtumirë Enkelejda Skënderasi, homazhe në nderim të gazetares Në Teatrin A. Zako Çajupi janë zhvilluar në mesditë homazhet për nder të gazetares Enkelejda Skënderasi e cila humbi dje
Humb jetën në aksident gazetarja e News24 (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta pas një aksidenti automoblistik gazetarja e News 24, Gazeta Shqiptare dhe BalkanWeb, Enkelejda Skën
Banderas, romancë e re me Sharon Stone? Sipas thashethemeve më të fundit që qarkullojnë në mediat rozë, flitet se ndërmjet aktorëve Sharon Stone dhe Antonio Ban
Zihen për kujdestarinë e qenve, Banderas e Griffith nuk tolerojnë Pas 18 vitesh martesë së bashku, Banderas e Griffith tashmë po zihen edhe për kujdestarine e tre qenve të tyre. Çdo