999 rezultate për

derĂ

Nuk e fsheh më, Vilma Masha pozon me barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit (FOTO LAJM) Siç është raportuar që dy muaj më parë, moderatorja e sportit, Vilma Masha është në pritje të ëmbël, 1 vit pas martesës.
Dilte zhveshur para kameras, moderatorja shqiptare flet për rrogën që merrte Dalja në ekran me dekolte të hapur, habiti publikun shqiptar duke sjelle një frymë të re në media. Enki Braçaj, ish-m
TKZ ironizojnë federatën me banerin "Tifozat Kuq e Zi", nuk mungojnë as ditën e sotme në mbështetje të Kombëtares, për ndeshjen me Andorrën në "Elbasan Aren
Me rroba banjo në plazh, Fatma rrëmben vëmendjen e të gjithëve me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël. Ajo dhe partneri i saj
I dolën të gjitha! Moderatorja rrëzohet në mes të skenës të "Dance with Me" (VIDEO) rezantuesja e njohur, Stela Kotri është rrëzuar gjatë hapjes së spektaklit të kërcimit “Dance with me” teksa hynte në sk
Gafa me tavanin, nuk hapet dera e stadiumit "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Albania Team ka arritur të depërtojë në brendësi të stadiumit “Arena Kombëtare”, ose me emrin e ri e njohur si “Air Alba
City nuk po gjen qetësi, Federata dënon Bernardo Silvën Pas humbjes me Liverpoolin, Manchester City e ka marrë edhe një goditje. Bernardo Silva është dënuar me një ndeshje pezu
Kiara Tito u detyrua të zgjedhë mes Florit dhe Ledrit dhe s’e pati hiç të vështirë! (VIDEO) Të zgjedhësh mes Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, mund të jetë e vështirë, por jo për Kiara Titon. E ftuar në “Ftesë
Moderatoret mbyllin Niko Komanin në ashensor, stilisti shpërthen në të shara (VIDEO) Stilisti Niko Komani ra këtë herë pre e kamerës së fshehtë të dy modratoreve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, në emisio
Shpëton jetë: Dera e dhomës së gjumit duhet të qëndrojë mbyllur gjatë natës Nëse ka shumë arsye të flini me derë hapur, nga të qenit në gjendje të dëgjoni fëmijën tuaj duke qarë ose hajdutët, kjo
"Dera për Shqipërinë është e hapur”, flet ambasadorja franceze Ambasadorja franceze Christine Vasac ka mbajtur njw deklaratw pwr mediat ku ka folur në lidhje me qëndrimin e presidenti
U largua nga Top-i, Einxhel Shkira vjen me një tjetër emision (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, moderatorja Einxhel Shkira u largua nga rubrika "E diell", teksa tregoi se po shqyrtonte projekte të r
Nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare zbulon gjininë e bebit që po pret (FOTO LAJM) Një vit pas ceremonisë së martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha do të bëhet nënë për herë të parë. Moderatorj
"Nuk ka qenë e lehtë", Fatma Methasani flet për shtatzëninë dhe zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme moderatorja, Fatma Methasani ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë”. Në një intervistë me gaze
Habit Alketa Vejsiu: Të shkretët ne, sa të varfër kemi qenë Alketa Vejsiu së fundmi shkoi në Marrakesh, Marok së bashku me këngëtaren Jonida Maliqi. Dy vajzat tërhoqën shumë vëmend
Nga ekzekutimet te trafiqet, vajzat VIP që patën partnerë problematikë (FOTO LAJM) Duket se fatkeqësisht në Shqipëri, vajzat shqiptare të njohura në ekran kanë lidhje me njerëz të botës së krimit. Siguri
Moderatorja shqiptare ngatërron emrin e të ftuarit në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5". Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme
Përfundoi në polici pas lidhjes me Rrajën, Einxhel Shkira hakmerret haptas ndaj Kejvinës Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen tashmë që modelja që e rrahu poshtë pallatit të saj, Kejvina Kthella ka
47 shtete federale amerikane kundër Facebook Kalifornia është duke hetuar zbulimin e informacionit të përdoruesve të Facebook për Cambridge Analytica dhe partnerët e
"Nuk bën për këtë punë", moderatorja flet për vështirësit e fillimit në televizon (FOTO LAJM) Fillimet e Jona Spahiut në botën e medias nuk kanë qenë shumë të thjeshta, madje ka patur nga ata persona që i kanë thën