999 rezultate për

deputetja

Ndahet nga jeta poeti i njohur, deputetja: Nuk munda të përkëdhel thinjat e bukura Poeti dhe gazetari i njohur, Apostol Duka ka ndërruar jetë. Lajmi i trishtë është bërë i ditur nga mbesa e tij, deputetj
"Vetëm mos ardhsha në shtëpi", çfarë bëri ish-deputetja kur pa të bijën në portale (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë të jesh person publik, e për më tepër pjesë e familjes së një politikane. Këtë e vërtetoi së fundmi mo
E mbajti të fshehtë! Infektohet me COVID-19 deputetja më e re në Kuvend (FOTO LAJM) Deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë, Reme Lala është infektuar me COVID-19. Deputetja që garoi me siglën e PDI
E njihni të gjithë! Deputetja e Kosovës zbulon se cila është politikania shqiptare që pëlqen më shumë Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës, D
Ditë zie për deputeten socialiste, humb babain: Do më mungosh! Një tjetër lajm i zi vjen nga PS, ku mësohet se ka ndërruar jetë babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea. Lajmin p
Përfaqëson një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri, deputetja "shkëlqen" me çantë 2000 euro Një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri është zona e Matit, e harruar nga politikanët e saj dhe investimet e qeverisë.
Deputetja në Maqedoni infektohet me COVID-19 Deputetja dhe ish-zëvendësministrja plotësuese në e MPB-së në Qeverinë teknike në Maqedoninë e Veriut, Sllavjanka Petrov
Ish-deputetja i nxjerr të palarat Spiropalit: Kur të kërcënonte Rama, të shpëtoi Meta "Elisë, në ditë të vështira edhe ti dhe Selarjoni jot nuk keni shpëtuar por jeni shpëtuar nga LSI dhe Ilir Meta..." N
Shtatzënë me fëmijën e dytë, deputetja Blerina Gjylameti infektohet me COVID-19 Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti e cila është në pritje të fëmijës së dytë është infektuar me koronavir
Ish-deputetja i përvishet ashpër Myslim Murrizit: Shushunjë, u shite për 5 lekë tek Rama! Pas akuzës së deputetit të opozitës Myslim Murrizi, për përfshirjen e të atit të ish-deputetes Kejdi Mehmetaj në çështje
Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Naftëtaret nuk lihen pa bukën e fëmijëve, jepu atë që i takon Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama sa i takon grevës së u
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM) Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emri
Habit ish-deputetja serbe: Shqiptar apo serb, duhet të krenohemi me Dua Lipën! Ish-deputetja serbe, Rada Trajkoviç ka shprehyr publikisht vlerësimin e saj për këngëtaren shqiptare me famë botërore, D
Ish-deputetja serbe: Çdokush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën Çdokush nga Kosova, serb apo shqiptar, duhet të jetë krenar me suksesin e Dua Lipës. Kështu është shprehur ish-deputetja
Sulmoi Metën, ish-deputetja i përgjigjet Ramës: Nuk je komandant as në kotecin tënd! "Nuk ushqehen shqiptarët me pallavrat e tua. Jep llogari për 75 milion eurot që ke çuar tek inceneratorët fantazëm dhe p
Humbi përpara një viti vëllain në aksident, deputetja socialiste prek me fjalët e ndjera "Thonë që mësohesh me mungesën, që dhimbja tjetërsohet, shndërrohet, por është kaq e vështirë..." Deputetja Socialist
Gjendet e pajetë në banesë ish-deputetja italiane Gjendet e pajetë në banesë Jole Santelli, 51-vjeçe, presidentja e parë e Rajonit të Kalabrisë. Para se të bëhej presiden
Deputetja e Tepelenës i "vjedh" Ramës maskën me trëndafil Pas vendimit të qeverisë për përdorimin e maskës edhe në ambiente të hapura, mund të themi se ka lindur dhe "konkurenca"
Projektligji për pandeminë, deputetja e AAK-së kritika Qeverisë Deputetja e AAK’së, Teuta Haxhiu ka kritikuar Qeverinë për mosprezencën në seanca të Kuvendit, raporton Gazeta Express.
Bllokoi foltoren, Hajdari: U mundova me të gjitha mënyrat Kuvendi ka miratuar me 97 vota ndryshimin në Kodin Zgjedhor. Deputetja Rudina Hajdari e ka kundërshtuar këtë draft du