999 rezultate për

deputetit

Berisha: Djali i deputetit kërcënon me jetë banorët e pallatit Ish-kryeministri Berisha ka publikuar denoncimin e radhës nga qytetari digjital. Berisha denoncon rastin e pallatit
Dosja 339/ Mbyllën hetimet për 12 të dyshuarit, pjesë edhe nipi i ish-deputetit Pasi u menduan disa muaj me radhë gjyqtarët e Krimeve të Rënda miratuan mbylljen e hetimeve për 12 të dyshuarit e parë t
Gazetari i njohur: Vëllai i deputetit të PS-s në kërkim për mbjellje kanabisi Trazhgim Sokolaj, gazetar i njohur i kronikës dhe redaktor në Ora News, ka bërë një deklaratë të fortë nga ky televizion
Gruaja e dhunuar nga nipi i deputetit, KSHH ka nxjerrë përfundime të forta Komisioni Shqiptar i Helsinkit ka nxjerrë përfundime të forta lidhur me dhunën barbare të ushtruar ndaj një gruaje në am
Këto janë deputetët që u paguhet qeraja në Tiranë Gazeta “Panorama” sjell sot të zbardhur pagesat që janë bërë në Thesarin e shtetit për rrogat e secilit prej deputetëve
Mes femrave të zhveshura dhe skenave të nxehta mbi jaht, kush është djali i deputetit të PS (FOTO LAJM) Teksa shumica e fëmijëve të politikanëve vendosin të vazhdojnë në rrugën e prindërve të tyre, djali i deputetit socialis
Doli kundër Bashës dhe pranoi mandatin, deputeti i bashkohet protestës (FOTO LAJM) Lefter Maliqi, i cili pranoi mandatin e deputetit, pas vendimit të opozitës për t’i djegur ato, i është bashkuar sot pro
Përplasjet në Dibër, arrestohet djali i ish-deputetit të PD-së Sipas raportimeve paraprake mësohet se janë ndaluar nga policia e Dibrës dy persona si dhe janë shpallur në kërkim disa
Sela: Veprimi i Memedit rregullon padrejtësinë që i është bërë ASH-së Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela sot nuk deshi të komentoj vendimin për dorëzimit e mandatit të deputetit ng
"Po armatos militantët në Dibër", Policia reagon ndaj deklaratave të Gjunkshit: Janë shpifje Policia e Shtetit, ka reaguar pas deklaratave të ish-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi, se policia po armatos militant
Vesel memedi dorëzon mandatin e deputetit dhe detyrën e nënkryetarit të Kuvendit (FOTO LAJM) Kreu i RDK-së Vesel Memedi ka deponuar dorëheqjen e tij nga posti i nënkryetarit të Kuvendit si dhe ka dorëzuar mandatin
"Të tregoj mesazhet unë. I pacipë, i pa fytyrë" nuk ndalet debati mes deputetit Maliqi dhe Beqirit Të ftuar në “Dritare me Rudinën” në News 24, deputeti u përplas me Beqirin për ditën e votimeve të 30 qershorit. Deba
Arrest shtëpie për ish deputetitn, flet për herë të parë Bardh Spahia Ish deputeti i PD, disa ditë më parë është arrestuar teksa po drejtohej një studio televizive, nga forcat e policisë.
"Ti japim një 10-0 atij që të çuditet", merret në pyetje deputeti i PS Është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda Ilir Ndraxhi, deputeti i PS-së, vellai i te cilit u kap ne pergj
Protestuesit e opozitës me pankarta duan të lirë Bardh Spahinë (FOTO LAJM) Protestuesit e opozites janë mbledhur në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" duke kërkuar largimin e Edi Ramës dhe qeverisë
Pas arrestimit të ish- deputetit reagon Boçi: Zbuluan dashurinë për kollare pas të 45-ve Mbrëmjen e djeshme Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia është shoqëruar në polici teksa ishte duke shkuar në
Arrestimi "live" i ish- deputetit të PD/ Berisha: Lirojeni menjëherë! Ish kryeministri Sali Berisha pak minuta më parë, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka reaguar lidhur me denoncimin që
Parlamenti i Maqedonisë miraton dorëheqjen nga posti i deputetit Nikolla Gruevskit Parlamenti i Maqedonisë së Veriut ia miratoi dorëheqjen nga posti i deputetit Nikolla Gruevskit, ish-kryeministrit të ar
Maliqi: Nëse kryeministri nuk reagon, do të djeg mandatin Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi dy pasi pranoi mandatin e deputetit, kërkoi shpërndarje të parlamentit. Sipas t
Kjo është pasuria e deputetit që pi 50 kafe në ditë (FOTO LAJM) Agjencia Kundër Korrupsion, ka filluar publikimin e pasurisë të zyrtarëve të lartë të shtetit Këtë deklarim e ka bërë