999 rezultate për

deputetit

U dërgua me urgjencë në spital, mësohet gjendja e deputetit me COVID-19 Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me sëmundjen e koronavirusit. Pasditën e sotme mësohet se ai u dërguar me
Akuzat e deputetit shqiptar me koronavirus, përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së deputetit Adriatik Alimadhi se ishte identifikuar pozitiv me COVID-19
Zaev: MPB t’i hetoj "bombat", unë nuk kam gisht Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka mohuar të qëndrojë pas “bombave” të fundit të publikuar në opinion kundër deputetit t
Mësoni "perlat" e deputetit që i habiti të gjithë me deklaratën në Kuvend: Unë jam i zgjuar! Fjala e deputetit Kostaq Papa në Kuvend ka shkaktuar të qeshura, dhe videoja e tij ka bërë xhiron e rrjetit. Kostaq P
PD kërkesë prokurorisë: Në ç’fazë janë hetimet ndaj deputetit të PS-së? "PD ka kërkuar informacion mbi fazën ku ndodhen hetimet dhe nëse Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, p
"Lulzim Berishës i është liruar pasuria me garanci të ish-deputetit të PS" 14 persona të dënuar për krime të rënda, por edhe në hetim kanë kaluar në “sitën” e OFL-së në vetëm 4 ditët e para të pu
"Lutja" e deputetit gjerman për VV-në e LDK-në Deputeti gjerman, Nikolas Löbel, ka kërkuar nga Vetëvendosje dhe LDK që të krijojnë qeverinë.Deputeti gjerman nga radhët
Shkrumbohet makina e deputetit serb Gjatë mbrëmjes së djeshmë është djegur një automjet Peugeot ngjyrë e zezë dhe me targa KM në Leposaviç të Serbisë. Më
Ish-e dashura e deputetit i vë "kapak" paketës antishpifje (FOTO LAJM) Iva Aliko: Jam kundër paketës, e shoh si presion ndaj medias e fjalës së lirë Kalimi për votim në Kuvend i paketës an
Mark Marku nuk përmbahet ndaj deputetit të PS: Mos ha m*t kot, më ler të flas ose të godita (VIDEO) Pedagogu Mark Marku është tensionuar teksa ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion”. Teksa po diskutohej për ligjin e
Më në fund, Rudina Dembacaj fotografohet krah ish-deputetit Frroku (FOTO LAJM) Pasi lajmëroi se po divorcohet me babain e vajzës së saj, Aleksin, Rudina Dembacaj është përfolur për një lidhje të re d
Tentohet të rrëmbehet pranë shtëpisë vajza e deputetit Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në Koçan kur persona të panjohur kanë tentuar të rrembejnë vajzën e d
Fejohet djali i ish-deputetit shqiptar, dalin fotot me partneren (FOTO LAJM) Është fejuar djali i Ramiz Lladrovcit, kryetari i Komunës së Drenasit dhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës. Driloni, dj
Deklarata e fortë e deputetit italian: "Do të rivlerësojmë njohjen e Kosovës" Mediat italiane dhe ato serbe kanë përcjellë sot deklaratat e forta të deputetit italian Vito Comencini i Partisë Lidhja
Haradinaj pranon mandatin e deputetit Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka njoftuar se ndryshe sa kishte bërë të ditur më herët, ka ndryshuar mendje dh
6 vite pa Sokol Olldashin, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit (VIDEO) 6 vite më parë humbi jetën në një aksident tragjik Sokol Olldashi. Ish-deputeti vdiq më 20 nëntor të vitit 2013, teks
Balla e thotë troç: Meta synon dërgimin e bashkëjetueses së ish-deputetit demokrat në Kushtetuese Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i është përgjigjur presidentit të Republikës Meta pwrsa i pwrket ngri
Rraja i martuar dhe me fëmijë: Dalin detaje nga lidhja e Kejvinës me nipin e deputetit Kejvina Kthella, modelja e cila është në qendër të vëmendjes së mediave, ka reaguar për herë të parë pas lajmeve ku rapo
"Non grata” në SHBA, vëllai i deputetit paguan për ta nxjerrë Llallën nga "lista e zezë" Ish-prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është një prej tre zyrtarëve të lartë shqiptarë, të cilëve sekretari amerik
Berisha: Djali i deputetit kërcënon me jetë banorët e pallatit Ish-kryeministri Berisha ka publikuar denoncimin e radhës nga qytetari digjital. Berisha denoncon rastin e pallatit