999 rezultate për

deputetin

"Me arkivolin e babait tënd është bërë politikë", Hajdari përplaset me deputetin e PS: T'ju vijë turp! Deputetja Rudina Hajdari, ka debatuar ashpër me deputetin e PS-së Alket Hyseni në studion e emisionit "Open", teksa po f
Gjykata e Lezhës liron ish-deputetin Arben Ndoka Gjykata e Lezhës ka vendosur të pushojë masën e “arrestit të shtëpisë” ish deputetit të PS, Arben Ndoka. Ndoka do het
U kap pa maskë nga liqeni, policia shoqëron ish-deputetin Kastriot Islami Ish-deputeti Kastriot Islami është shoqëruar në polici. Burimet bëjnë me dije se ish-deputeti është shoqëruar për mos
"Fenomeni Noja", çfarë i bëri bashkë deputetin e opozitës dhe Brisilda Rrokun Deputeti i opozitës së re Halit Valteri ka takuar së fundmi Brisilda Rrokun, vajzën e cila u dhunua nga Margerita Gjoni,
Më e lumtur se kurrë në krahët e Markut, Rudina publikon foton romantike (FOTO LAJM) Prej ditësh Rudina Dembacaj ka vendosur të pushoj në bregdetin shqiptar ku ka treguar se është me partnerin e saj, Mark
Publikohet foto, Tayna shijon plazhet e Amerikës me deputetin shqiptar (FOTO LAJM) Tayna është bërë shpeshherë objekt diskutimi për sa i përket udhëtimeve të saj në Amerikë, e për më tepër në kohë pandem
Ana e panjohur e Besa Shahinit, martesa me deputetin më të ri dhe marrëdhënia me vajzën e bashkëshortit Pak ditë më parë, ministrja e Arsimit, Besa Shahini, u fotografa gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar të jugut. Ajo
Tik tok "çmend" deputetin, pështyn telefonin duke folur me Ramën: Unë pëlqej pjeshkën (VIDEO) Deputetin e opozitës Halit Valteri tashmë mund ta gjeni edhe në “Tik tok”. Mes videove, shfaqet duke provuar edhe trend
Drejt martesës me deputetin kosovar? Reagon për herë të parë Adrola Dushi (FOTO LAJM) Një foto e Adrola Dushit me Capital T bëri bujë sot në rrjetet sociale, pasi dyshja dukeshin shumë të afërt me njëri-tje
Momenti i sikletshëm, kamera fikson deputetin duke parë kolegen Seanca e sotme ka qenë në qendër të mediave për shkak të mospërdorimit të maskave nga ana e deputetëve. Në këtë vazhdë k
Përplasja me deputetin e LDK-së, Vjosa Osmani e padit për kërcënim Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka shkruar në Facebook se ka hapur rast ndaj deputetit të LDK-së në polici
Momenti i sikletshëm, kryetarja e KLGj-së nuk gjen dot deputetin që i bëri pyetjen (VIDEO) Një moment i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme në Kuvend. Kryetares së KLGJ, Naureda Llagami i është bërë një pyetj
Deputetin e opozitës "harrojnë" ta ftojnë në takim me zyrtarin e SHBA, shikoni ç'bën ai (VIDEO) Deputeti i opozitës së re, Selami Jenisheri, i cili nuk mungon në asnjë seancë plenare dhe voton pro çdo nisme të Qeveri
Dëshmia e rrallë e nipit për sekretarin e "Vatrës" dhe deputetin që s'pranoi postin e Enverit Publikohet historia e panjohur e Loni Kristos nga Hoçishti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Selanik, emigroi në SHBA
Deputetin e Maqedonisë së Veriut e zë gjumi në Kuvend Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut në këtë moment mbahet seanca solemne, në të cilën deputetët do të votojnë për ratifik
Gjonaj replika me deputetin e opozitës. Maliqi: Mos më trego kafenenë mua Deputeti Lefter Maliqi ka replikuar ditën e sotme në interpelancë me ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Maliqi fol
Nuk fshihen më, Rudina Dembacaj del përsëri publikisht me Frrokun (FOTO LAJM) Pas shumë hamendësimesh se Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku ishin në një lidhje, moderatorja e bëri publike vetëm para pa
1 vit burg, çfarë do të ndodh tani me ish-deputetin demokrat? Gjykata vendosi të dënojë sot me një vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji për “dosjen Babale”. Vendimi u s
Artistja sulmon ish-deputetin: Shit gruan dhe rregullo pallatet që ke ndërtuar Pallate të tëra janë të pabanueshme oas tërmetit të 26 nëntorit. Artistja Keti Bashhysa ka reaguar ashpër ndaj ish-de
E ndau për ish-deputetin, rrëfimi pasionant i Rudina Dembacaj për Aleksin (FOTO LAJM) Ajo që nisi si një dashurie e madhe mes Rudinës dhe Aleksit, mori fund brenda tre vitesh. Foto romantike, deklarata dash