KMSH reagon për videon tallëse ndaj priftërinjve: Dënojmë ngjarjen, do marrim masa
999 rezultate për

deputeti

Deputeti i PS-së nxjerr zbuluar Ramën: Mos u frikësoni se LSI rritet… Petrit Gjoni është deputeti më i ri në Kuvendin e Shqipërisë, por ky është mandati i tij i dytë si deputet, pas atij të
Rrëfehet ish-deputeti i PD-së: Ky ështe mëkati më i madh i Berishës Rudolf Marku, poet, shkrimtar, ish-deputet i PD e ish-diplomat ka dhënë një intervistë për emisionin “Debati në Channel
LSI shton numrin e deputetëve, Petrit Gjoni merr mandatin nga KQZ në Lezhë KQZ-ja i ka dhënë sot mandatin e deputetit Petrit Gjonit nga radhët e LSI me 7 vota pro. Gjoni i LSI zë vendin e mbet
Deputeti socialist "shokon" Ramën: Në Kavajë kandidatët për kryetarë bashkie duhet të jenë ... Deputeti i PS-së në Kavajë, Parid Cara shkruan në “Facebook” se kandidatët për zgjedhjet e pjesshme për Bashkinë e qytet
Ja kush është deputeti që pagoi 2 mijë euro detektivin izraelit Ardhja e izraelitit Yoram Frig në Shqipëri dhe zbulimi i pajisjes së dyshimtë në bagazhet e tij ngriti shumë pikëpyetje.
Flet deputeti shqiptar i LSDM-së: Në qeverinë e Zaevit ka vend edhe për Menduh Thaçin Deputeti shqiptar i LSDM-së, Muhamed Zekiri vlerëson se në qeverinë e Zaevit, e cila pritet të formohet javën e ardhshme
Pamje tronditëse, ja si u ekzekutua deputetit rus në rrugët e Kievit (VIDEO) Janë zbardhur pamjet tronditëse të vrasjes së ish-deputetit rus Denis Voronenkov pak ditë më parë. Ish-deputeti u ek
Jep dorëheqjen deputeti i PS, ja detyra e tij e re Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Koçi ka hequr dorë nga mandati i deputetit. Lajmin deputeti e ka bërë të ditur me
Eurodeputeti: Gruevski nuk ka ndërmend të heqë dorë, i druhet burgut Eurodeputeti Ivo Vajgl ka folur për “Al Jezeera” lidhur me Maqedoninë dhe bisedimet e BE-së për krizën politike në vend.
ZBULOHEN SMS-të/ Andi Bejtja: Mos e rruj po.... Blushi: I kam bo m*** (FOTO LAJM) Dje në seancën parlamentare të tensionuar me sharje dhe akuza të forta mes deputetit Ben Blushi dhe kryeministrit e më p
Deputeti i PDK-së: Fajin e ka Qeveria për mosliberalizimin e vizave Demarkacioni si kusht për liberalizimin e vizave nuk është dashur të pranohet. Kjo, sipas deputetit të Partisë Demokrati
Dalin pamje të reja nga vrasja makabër e ish-deputetit rus (FOTO LAJM) Ish deputeti i Rusisë, Denis Voronenkov, është qëlluar për vdekje në qendër të kryeqytetit ukrainas, në Kiev. Mbi të
Momenti kur gruaja e ish-deputetit rus merr lajmin e vrasjes (FOTO LAJM) Ish deputeti i Rusisë, Denis Voronenkov, është qëlluar për vdekje në qendër të kryeqytetit ukrainas, në Kiev. Mbi të
Përplasje PS-LSI: Rama: Po mbillet 5 herë më shumë hashash, deputeti i PS: Flet sikur vjen nga hëna LSI-ja po e kthen në kauzë të saj luftën kundër kanabisit. Për të disatën herë, Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan
Kritikoi Putinin, vritet në mes të Kievit ish-deputeti rus (VIDEO) Ish deputeti i Rusisë, Denis Voronenkov, është qëlluar për vdekje në qendër të kryqytetit ukrainas, në Kiev. Sipas "
Gazetari shqiptar zë ngushtë deputetin maqedonas: Fol shqip se... Ditën e djeshme në Kuvendin e Maqedonisë ka ndodhur një situatë e pazakonshme. Zakonisht gazetarët maqedonas kërkoj
Poposki përgënjeshtron eurokomisionerin Kukan: Më keni nxjerrë nga konteksti Ministri i jashtëm i Maqedonisë, Nikolla Poposki, ka reaguar menjëherë ndaj deklaratës së eurodeputetit Eduard Kukan, i
Eurodeputeti gjerman jep alarmin për rrezikun rus në Ballkan: Shqipëria, në rrugë të mbarë Europarlamentari gjerman i CDU-së dhe kreu i Komisionit të Parlamentit Europian për Politikën e Jashtme, David McAlliste
Qejfli i automatikëve dhe pistoletave, kush është deputeti i LSI që kërcënon pushtetin e Ramës (FOTO & VIDEO) Flamur Çelaj është deputeti më i ri në Kuvendin e Shqipërisë, pas bërjes së betimit pak ditë më parë si zëvendësues i Sh
Deputeti i Ramës: Të fitojmë 71 vende dhe të qeverisim pa LSI-në Gjatë një takimi me të rinjtë e Pukës dhe Fushë Arrëzit, deputeti Pjerin Ndreu në fjalën e tij la të nënkuptohet dëshirë
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}