999 rezultate për

deputeteve

Rekord gafash, deputetja e re e PD lë nam në Kuvend (VIDEO) Gafat e deputetëve të rinj në Kuvendin e Shqipërisë nuk kanë të mbaruar. Janë deputetet e rinj që zunë vendin e deput
Janë porositur edhe eliminime nga burgu: Ismaili shpjegon si do të izolohen të dënuarit VIP Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është duke raportuar aktualisht para deputetëve të Komisionit të Siguri
Dolli, birra, mish dhe patate! Darka e Kodhelit dhe Murrizit bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Në mediat on-line dhe rrjetet sociale po qarkullojnë imazhe, që tregojnë harmoninë e admirueshme të deputetëve të maxho
Koalicioni me Osmanin, Kurti: Nuk do të rendim pas deputetëve serb Pas përfundimit të takimit të Albin Kurtit me Vjosa Osmanit, kandidati për kryeministër Albin Kurti ka deklaruar se më L
"Zemërbardhë" si Ruçi, u jep 220 milion lekë deputetëve të larguar Dy partitë kryesore opozitare LSI dhe PD vendosën që të dalin nga parlamenti dhe thuajse të gjithë deputetët lanë mandat
Murrizi: Po rrinë si harixhinjtë në çadra, t'u blejmë shtëpi deputetëve të rinj Në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, deputeti Myslim Murrizi ka kërkuar për deputetët e rinj të Kuvendit, tu jepet
Bashkim Fino kapet mat: Nuk ua ndan sytë deputeteve (FOTO LAJM) Mbase për ne që e ndjekim politikën nga jashtë, deputetët e rinj të opozitës, të cilët morën mandatet që lanë deputetët
Gazetari plas "bombën" : Rama iu tha deputetëve të bëhen gati për zgjedhje Gazetari Robert Rakipllari këtë të hënë në emisionin Opinion, tha se tani palët kanë bërë llogari të reja. "Nuk jemi
Rama e ndjen "tokën t'i dridhet nën këmbë" e i sulet deputetëve: Boll me zullume, ikni takoni njerëzit Edhe pse i ka tashmë të gjitha në dorë dhe përballë një opozitë apatike, pushteti i Ramës po bjerret dhe kjo për shkak t
Kuvendi i rrikthehet punës, Ruçi: Zëvendësimi i deputetëve riktheu legjitimitetin Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka mbajtur fjalimin hapës të sesionit të ri, ku nuk la jashtë vëmendjes edhe zëvendësimin e
Marrin rrogën kot! 10 deputetët që nuk ju dëgjua zëri qoftë dhe 1 herë të vetme në Parlament Instituti Studimeve Politike, duke vëzhguar vazhdimisht Parlamentin dhe deputetët, ka publikuar një raport-analizë me ti
Haradinaj i jep Ahmetit 25 vende në listën e deputetëve AAK-ja e Ramush Haradinajt dhe PSD-ja e Shpend Ahmetit sot u morën vesh që të nënshkruajnë marrëveshje parazgjedhore për
"Mos ma drejto mua atë gishtin....!" Plas mes deputetëve të PS (VIDEO) Në mbledhjen që u zhvillua sot në Komisionin e Ligjeve, deputeti Bashkim Fino iu drejtua Avokatit të Shtetit, Artur Meta
Lëvizje surprizë në Kuvend, Ballisti në krye të deputetëve nga partitë e djathta Wshtë zyrtarizuar grupi i tretë parlamentar nga opozita e re. Pas grupit parlamentar demokrat që drejtohet nga Rudin
KQZ i përgjigjet Metës: Kështu u plotësuan vakancat e Kuvendit (FOTO LAJM) Komisioni Qëndror Zgjedhjeve i jep informacion Presidentit Ilir Meta lidhur me procedurën e plotësimit të vakancave të d
Meta letër të dytë KQZ-së për zëvendësimin e deputetëve Presidenti Ilir Meta ka dërguar një letër të dytë KQZ-së për zvendësimin e deputetëve. Në letrën e parë Meta kërkoi n
Nis në Kuvend procedura për shkarkimin e Metës Kërkesa e 55 deputetëve socialistë për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta ka mbërritur në Kuvend dhe ka hyrë në rendin e
Meta po përgatitet të shpërndajë Parlamentin? Lëvizja e fundit thotë shumë Prej disa ditësh ka një përplasje të fortë mes Presidencës dhe maxhorancës në lidhje me datën e zgjedhjeve lokale në ven
Gati shpërndarja?, Presidenti kërkon nga KQZ-ja numrin e deputetëve të Kuvendit (FOTO LAJM) Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë një tjetër lëvizje. Ditën e sotme Sekretari i Përgjithshëm i Presidencës i
Del SMS e Ramës për deputetët pas "shkarkimit" të Metës Kryeministri Edi Rama i ka dërguar një SMS deputetëve të maxhorancës pas miratimit të rezolutës për shkarkimin e Preside