999 rezultate për

deputetes

A po minohet Reforma në Drejtësi? KLP emëron prokuror burrin e deputetes socialiste Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar me pesë vota pro emërimin e bashkëshortit të deputetes Ermonela Felaj si prok
Vajza e ish-deputetes rrit temperaturat në Shqipëri (FOTO LAJM) E njohur tashmë si vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, bukuroshja simpatike po komentohet gjithnje e me shume per
Veshur me body të kuqe, vajza e ish-deputetes demokrate ndez rrjetin (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Ded
Motra e deputetes punësohet në ministrinë e Rrustem Berishës Ena Kadaj- Krasniqi, motra e deputetes së AAK-së Donika Kadaj- Bujupi, është punësuar në Ministrinë e Mbrojtjes si përkt
Edhe një kandidate nuk pyet Kryemadhin, merr mandatin e deputetes (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit në Komisionin Qëndror Zgjedhor Enada Koçiraj, një kandidate për de
Edhe e afërmja e Time Kadriaj punësohet në shtet Punësimet partiake në kompaninë publike “Pastrimi” nuk kanë të ndalur. Në mesin e të punësuarve është edhe e afërmja
Erik Fullani kapet mat me vajzën e deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Erik Fullani vazhdon të mbetet shumë i komentuar për jetën private dhe muaj më parë ai pranoi se ishte në një lidhje me
Vajza e deputetes demokrate pret ditëlindjen me fotot provokuese (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Ded
Vajza e deputetes demokrate mbush rrjetin me foto shpërthyese Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Vetëm 2
Si zaptuan hapësirat e Qytetit Studenti, vëllezërit e Bujar Nishanit, ish-ministrit të LSI Nasip Naço dhe deputetes së PD Në një kohë kur qeveria ka nisur rehabilitimin e godinave të “Qytetit Studenti” për të ofruar kushte më të mira për stud
Kurti flet për shëndetin e deputetes Bogujevci Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka njoftuar se deputetja e partisë së tij, Saranda Bogujevci është kthyer
Rudina i drejtohet PD-së: Ja pse hoqa dorë nga mandati i deputetes Deputetja e PD-së Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit ka deklaruar se nuk tërhiqet nga vendimi e saj për të lënë manda
Deputetes kosovare i duken mbathjet e zeza joshëse, kolegët hedhin nga një vështrim (FOTO LAJM) Ajo u bë pjesë e Kuvendit dhe papritur jeta e saj si një personazh publik u bë e bujshme pasi mediet rozë u mbushën me s
Veprimet anti-shqiptare të eurodeputetes greke Pas ngjarjeve dhe thirrjeve raciste në Bularat, Shqipëria ka shpallur, 52 ekstremistë grek "non grata". Por ditën e
Veshur me të bardha, vajza e deputetes shqiptare bëhet nuse Vajza e deputetes Albina Deda, Ada është kthyer tashmë në një nga vajzat më të njohura e ndër më të komentuarat në media
Basha nxjerr dy emra deputetësh të tjerë si të përfshirë në skandalin Toyota Yaris Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka nxjerrë emrat e dy deputetëve të tjerë socialistë si të përfshirë në aferën e 3.4 mi
Deklarata shpërthyese e gazetarit: Nesër kërkesa për arrestime deputetësh Gazetari Trashgim Sokolaj ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në 360 gradë. Paralajmërimi i Ramës ditën e
Vajza e ish-deputetes demokrate djeg Instagramin (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Ada Deda ka provokuar ndjekësit me fotot e publikuara sës fundmi në Instagram. Vajza e ish deputet
Vodhën studimin dhe e publikuan si të tyrin, kërkohet dorëheqja e zv.ministrit dhe deputetes Deputeti demokrat Luçiano Boçi denoncoi sot plagjiaturën e bërë nga dy funksionarë të lartë të shtetit shqiptar si zv.mi
Deputeti i PD-së nxjerr grafikun: Burri i deputetes 10-fishoi pasurinë Pas deklaratës së deputetes socialiste Bushka se do të shihej me Salianjin në gjyq, Deputeti i PD ka publikuar edhe një