999 rezultate për

deputeten

Ditë zie për deputeten socialiste, humb babain: Do më mungosh! Një tjetër lajm i zi vjen nga PS, ku mësohet se ka ndërruar jetë babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea. Lajmin p
Berluskonit i kushton ndarja nga e dashura vite më e re "sa qimet e kokës" Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, edhe pse tashmë mbush 84 vjeç, vazhdon të ketë një jetë aktive në fushën e r
Veliaj fiton gjyqin ndaj Tabakut, jepet gjoba për ish-deputeten Kryebashkiku i Tiranës Erion Veliaj, ka fituar gjyqin për shpifje përballë ish-deputetes së PD-së Jorida Tabaku. Më
"Të mori Meta nga gjimnazi dhe të bëri deputete", Spahiu debaton ashpër me ish-deputeten e LSI Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu është përplasur me ish-deputeten e LSI-së Kejdi Mehmetajn teksa ishin d
Ditë zie për deputeten opozitare, humb njeriun e afërt (FOTO LAJM) Për deputeten e opozitës parlamentare Elda Hoti sot është ditë zie. E dalë nga rradhët e LSI-së, deputetja ka ndarë
Njihuni me deputeten 32-të të Vetëvendosjes Arta Bajralija nga Kamenica është deputetja e 32-të më e votuar e Lëvizjes Vetëvendosje, e cila i bashkëngjitet 31 deput
Arben Ristani kapet "mat" duke puthur deputeten socialiste (FOTO LAJM) Një event bamirësie në kuadër të kauzës së kancerit të gjirit, u shoqërua me takime të përzemërta mes udhëheqësve politi
"Biondja që nuk dinte", Elton Ilirjani tall publikisht deputeten e opozitës (FOTO LAJM) Biznesmeni i suksesshëm shqiptar, i cili e ka pranuar hapur që është gay, është gjatë gjithë kohës i gatshëm të tall, ir
Tha se e pickoi deputeten, Rama padit aktivisten Sevim Arbana Kryeministri Edi Rama ka paditur aktivisten e shoqërisë civile, Sevim Arbana. Në qeshor të vitit 2013, aktivistja ka
Imitoi deputeten, kërcënohet me vdekje 8 vjeçarja (VIDEO) Një vajzë 8-vjeçare, që imiton deputeten demokrate Alexandra Ocasio-Cortez ka marrë kërcënime me vdekje nga mbështetësit
Gjyq me deputeten PS, Salianji: Kompania e bashkëshortit ka rilindur nga 0 në 3 mld lekë Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji është paraqitur sërisht ditën e sotme Au ka ngritur akuzat ndaj deputetes së PS Kl
Skandali në Bularat, Shqipëria shpall "non grata" eurodeputeten greke Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka bërë dalje urgjente me anë të një deklarate të dhënë për mediat teksa kërko
Policia bashkë me deputeten arrestoi edhe gjashtë të tjerë Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se pas aksionit të sotëm të aktivistëve të saj, të cilët kanë hedhur ngjyrë dhe janë pë
Humb njeriun e shtrenjtë, ditë zie për deputeten e Ramës Dita e sotme është një ditë zie për deputeten socialiste Blerina Gjylameti. Me anë të një statusi në Facebook, bëhet
“Forbes” shkruan për ish deputeten shqiptare Prestigjiozja “Forbes” i ka kushtuar një artikull ish deputetes shqiptare Rudina Seseri e cila është themeluese dhe mana
Maqedonia sot pret në vizitë deputeten e famshme Komisioni për të drejtat e njeriut, barazisë gjinore, personave të humbur dhe peticione i Parlamentit të Kosovës i udhëh
Erion Braçe humb sërish qetësinë, turpëron deputeten e PS-së Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe kohëe të fundit duket sikur e ka humbur pak qetësinë dhe konfliktohet th
Sot "armiq", në gjimnaz Tahiri kishte shoqe banke deputeten demokrate Saimir Tahiri, Ogerta Manastirliu dhe Jorida Tabaku kanë qënë shokë klase në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë. Nj
Degjeneron fjalori në Kuvend, Veseli ofendon rëndë deputeten e VV-së Deputetja e VV’së Drita Millaku ka sfrytëzuar fjalën e saj sot në seancën e votimit të projektiligjit për gjykatat në Ku
Del videoja, momenti kur Kryemadhi urdhëron deputeten të godasë Ramën (VIDEO) Kejdi Mehmetaj dhe Floida Kërpaçi janë dy nga deputetet më të reja të Kuvendit, të cilat operojnë nën urdhrat e drejtpër