999 rezultate për

deputet

Eurodeputeti i del në krah Metës: Rama të presë Komisionin e Venecias Eurodeputeti David Lega ka mbështetur idenë e paraqitur ditën e sotme nga Oliver Varhelyi me anë të një postimi në Twitt
U lanë pa aprovim për të kandiduar, si e pritën ish-deputetet e PD Ish-deputetët e PD-së, Ervin Salianji dhe Luan Baçi, reaguan në lidhje me listën e përgatitur nga Komisioni i Vlerësimit
Rama mbledh drejtuesit politikë, për çfarë diskutohet Edhe këtë të hënë, kryeministri dhe kreu i PS, Edi Rama ka mbledhur në selinë rozë drejtuesit politikë në qarqe dhe shta
Ish-deputetja i nxjerr të palarat Spiropalit: Kur të kërcënonte Rama, të shpëtoi Meta "Elisë, në ditë të vështira edhe ti dhe Selarjoni jot nuk keni shpëtuar por jeni shpëtuar nga LSI dhe Ilir Meta..." N
U la jashtë garës për deputet, reagon Salianji dhe i bën thirrje të fortë Bashës "Unë nuk kam përfituar dhe as jam konsumuar në pushtet. Kam sakrifikuar e investuar fort në betejën opozitare..." I
Shtatzënë me fëmijën e dytë, deputetja Blerina Gjylameti infektohet me COVID-19 Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti e cila është në pritje të fëmijës së dytë është infektuar me koronavir
E përjashtuan nga gara për deputet, reagon Tritan Shehu dhe zbulon kush e merr vendimin Ish ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar për lajmin që qarkulloi në media se Komisioni i Vlerësimit të PD e
Të fiksuar pas politikës! Në vetëm 4 ditë, 16 mijë shqiptarë aplikojnë për t'u bërë deputet Të enjten e kaluar, Partia Socialiste prezantoi platformën “Deputetiqeduam.al”, përmes të cilës të gjithë të interesuari
Halim Kosova braktis PD, heq dorë nga gara për deputet Ish-ministri i Jashtëm, pjesë e Komisionit të Përzgjedhjes së Kandidatëve për Deputetëve të PD Mustafaj i ftuar në rubri
Nga Ervin Salianji te Tritan Shehu, cilët demokratë u përjashtuan nga gara për deputetë Komisioni i Vlerësimit të kandidatëve për deputetë pranë Partisë Demokratike ka përmbyllur procesin për përzgjedhjen e e
Prej orësh në polici, lirohet ish-deputeti Eduart Ndocaj Pas disa orësh ndalim nga policia, ish-deputeti, Eudart Ndocaj është lënë i lirë nga policia. Ndocaj u arrestua parad
Ish-deputetja i përvishet ashpër Myslim Murrizit: Shushunjë, u shite për 5 lekë tek Rama! Pas akuzës së deputetit të opozitës Myslim Murrizi, për përfshirjen e të atit të ish-deputetes Kejdi Mehmetaj në çështje
Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Naftëtaret nuk lihen pa bukën e fëmijëve, jepu atë që i takon Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama sa i takon grevës së u
Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
E papritur! Ervin Salianji skualifikohet nga gara për deputet të PD Ish-deputeti Ervin Salianji nuk mundet të vazhdojnë garën për deputet të PD. Kjo pasi, Salianji është skualifikuar n
Rama po përçan PD? U bën thirrje militantëve demokratë për të kandiduar si deputet për PS Kryeministri Edi Rama u ka bërë sërish thirrje shqiptarëve të bëhen pjesë e zgjedhjeve duke shprehur dëshirën për t'u bë
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM) Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emri
Habit ish-deputetja serbe: Shqiptar apo serb, duhet të krenohemi me Dua Lipën! Ish-deputetja serbe, Rada Trajkoviç ka shprehyr publikisht vlerësimin e saj për këngëtaren shqiptare me famë botërore, D
Ish-deputetja serbe: Çdokush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën Çdokush nga Kosova, serb apo shqiptar, duhet të jetë krenar me suksesin e Dua Lipës. Kështu është shprehur ish-deputetja
Sulmoi Metën, ish-deputetja i përgjigjet Ramës: Nuk je komandant as në kotecin tënd! "Nuk ushqehen shqiptarët me pallavrat e tua. Jep llogari për 75 milion eurot që ke çuar tek inceneratorët fantazëm dhe p