999 rezultate për

depp

Ja ku do ti çojë lekët aktorja pas divorcit me Johnny Depp Pas akuzave se ish-bashkëshorti i saj Johnny Depp e dhunonte, aktorja 30 vjeçare Amber Heard do marrë 7 milionë dollarë
Publikohet videoja ku Johnny Depp tregohet i dhunshëm (VIDEO) Amber Heard ka inçizuar aktorin Johhny Depp ndërkohë ai hedh sende të ndryshme në guzhinën e tij. Amber në gjykatë ka
Amber Heard lajmëron policinë kundër Johnny Depp Amber Heard ka akuzuar Johnny Depp se ai ka thyer urdhrin e mbrojtjes, sipas të cilit, aktori nuk duhet t’i afrohet më s
Avokatja e Depp hidhet në sulm: Amber e bën për para Edhe më herët portali Albeu publikoi fotot e Amber Heard me sytë e nxirë e për këtë fajësonte ish bashkëshortin e saj, i
Johnny Depp ia nxin syrin ish gruas (FOTO LAJM) Çështja e divorcit po merr përmasa edhe më të mëdha mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Aktorja ka rrëfyer në gjykatë se ës
Depp dhe Heard i japin fund martesës Pas 15 muajve martesë, Johny Depp dhe bashkëshortja e tij, aktorja Amber Heard kanë vendosur të ndahen. 30-vjeçarja p
Ja kush e torturonte DiCaprion Të dy aktorët e famshëm Leonardo DiCaprio dhe Johnny Depp janë njohur me njëri-tjetrin dhe më publikun në filmin, “What’
Johhny Depp sërish baba? Ata kujdesen gjithmonë që jetën private ta kenë të shenjtë, por burimet thonë se Johhny Depp do të bëhet së shpejti baba
Ja kush është aktori më i paguar në Hollywood Johnny Depp mbetet një ndër aktorët më seksi, ndërsa jeta e tij personale është gjithmonë në qëndër të vëmëndjes. Por pu
Johnny Depp: Një dhuratë e shtrenjtë shërimi i vajzës (FOTO LAJM) Ndonëse karriera për të është mjaft e rëndësishme, vajza për të përbën gjënë më të rëndësishme në jetë. I referohemi akt
Shokon Johnny Depp, e urren veten në ekran Pavarësisht se është një nga yjet më të preferuar në Hollywood, Johnny Depp nuk është se ka një simpati të madhe për ekr
Kendall dhe Kylie Jenner paditen për vjedhje Një linjë veshjesh me një logo të vjedhur padiskutim që është kthyer në një shqetësim për motrat Kendall dhe Kylie Jenne
Urdhër nga bashkëshortja, Depp shet jahtin që bleu për ish partneren Ka mjaftuar vetëm një kërkesë e bashkëshortes që Johnny Depp të shiste jahtin që kishte blerë për ishin e tij. Aktori ka
Bloom rinovon kontratën për “Piratët e Karaibeve” 38 vjeçari Orlando Bloom ka nënshkruar një kontratë për filmin e 5 të “Piratëve të Karaibeve”, ku do të bashkëpunojë me
Gangsteri Johnny Depp së shpejti në filmin e ri Kinematë botërore shumë shpejt do të presin fansat e Johnny Depp për filmin e tij më të ri. Filmi “Black Mass” bazohet n
Vajza e Depp zgjidhet imazhi i ri i Channel Duket se talenti është trashëguar mjaft mirë, pasi tashmë Johnny Depp mund të krenohet me vajzën e tij. Vajza e akt
Amber Heard e marrosur pas Johnny Depp Aktorja dhe modelja amerikane, Amber Heard, është rrëfyer për herë të parë mbi martesën me Johnny Depp. Ajo ka treguar d
Depp shpallet imazhi i ri i Christian Dior Imazhi i ri i Christian Dior tashmë do të jetë aktori Johnny Depp, i cili pa frikë është cilësuar edhe si ambasador.
Johnny Depp rrezikon burgun Aktori 51-vjeçar Johnny Depp mund të futet në qeli vetëm sepse ai nuk mund të lë pas dore qenin e tij. Sipas gazetës "Th
Johnny Depp lë pas dashurinë për "Piratët e Karaibeve" (FOTO LAJM) Dy muaj pasi kanë kurorëzuar lidhjen e tyre, çifti Depp dhe Heard po jetojnë të ndarë për shkak të angazhimeve me filmat