999 rezultate për

depp

Në mes të "betejës" me ish-gruan, Depp gjen paqe me modelen 24 vite më të re (FOTO LAJM) Në vazhdën e betejës gjyqësore me ish-bashkëshorten Amber Heard, Johnny Depp është fokusuar në jetën e tij private dhe q
Johnny Depp merr hak ndaj ish-gruas, ekspozon rregullat e pazakonta Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij
Akuza për dhunë, del video e sherrit fizik të Johnny Depp dhe ish-gruas së tij (VIDEO) Një video e re është zbuluar ditën e djeshme në seancën gjyqësore ku duket aktori Johnny Depp që hedh një shishe vere në
Flet Johnny Deep: Nuk jam monstra që thotë ish-gruaja ime Ylli i Hollivudit Johnny Depp mohoi se ka dhunuar ish-gruan e tij Amber Heard, ndërsa tha të kundërtën se kishte qenë aj
Johnny Depp hap llogari në Instagram dhe thyen rekord ndjekësish Aktori i njohur Johnny Depp i është bashkuar Instagramit në moshën 56 vjeçare. Me datë 16 Prill ai hapi për herë të parë
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard Gjykata e Lartë e Londrës lexoi së fundi disa mesazhe të Johnny Depp ku kërcënon me vdekje gruan e tij asokohe, Amber He
Del audio tronditëse për Hollywood, Amber Heard ka dhunuar Johnny Depp (VIDEO) Hollywoodi është tronditur nga një kthesë e papritur e ngjarjeve mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Në maj të vitit 2016,
"Një monstër i droguar që më pështynte dhe godiste me shishe", Amber tregon tmerrin me Johnny Depp Johnny Depp ishte një monstër që rrahu vazhdimisht ish-gruan e tij Amber Heard, para dhe pas martesës”, deklarohet në do
Sot festohet 8-marsi por mësoni kur është dita e burrave Sot është 8 Marsi, datë kjo që shënohet pothuajse në të gjithë botën si Ditë e Gruas.Por pyetja që të gjithë e bëjnë ësh
Pirati më i famshë padit ish-bashkëshorten Karriera e Johnny Depp u trondit kur gruaja e tij e akuzoi publikisht për ushtrim dhune në vitin 2016. Ndaj aktori ka ng
Johnny Depp feston ditëlindjen, sa vite mbushi Johnny Depp ka mbushur plot 55 vite, duke arritur në tërë këto vite të bëjë një karrierë të bujshme. Aktori është i n
Fansat frikësohen për Johnny Depp, çfarë i ka ndodhur aktorit? (FOTO LAJM) Disa foto të bëra nga fanset e Johnny Depp, në Rusi, kanë krijuar frikë se aktori mund të jetë i sëmurë. Depp, 54 vje
Johnny Depp në një film kundër bombardimeve të NATO-s në Serbi Në fillim të muajit mars, në më shumë se 100 vende në Serbi, Kosovë, Mal të Zi dhe Bosnje, do të fillojnë xhirimet e fil
A e keni ditur sa tatuazhe ka Jonny Deep? Ai është një ndër meshkujt më të dëshirueshëm hollivudian, ashtu sikurse inspirim për një gjeneratë relativisht të re ak
Johnny Depp i dëshpëruar, i lutet ish-bashkëshortes së tij të kthehen bashkë (FOTO LAJM) Kanë kaluar 5 vite që kur aktori i njohur Johnny Depp u nda nga Vanessa Paradis dhe duket se tashmë po e kërkon sërish.
Johnny Depp kërkon falje për “kërcënimin” që i bëri presidentit Trump Aktori hollivudian, Johnny Depp ka kërkuar ndjesë dje për një shaka, gjatë një festivali muzikor britanik, në lidhje me
Johnny Depp kërcënon presidentin Trump Aktori i njohur hollivudian Johnny Depp shkaktoi polemika kur sugjeroi me shaka se ai e mbështet vrasjen e presidentit a
Finalizohet ndarja, më në fund Deep pranon kushtet e ish-it Pas një kohe të gjatë e një lufte mes palëve është finalizuar divorci i Johnny Depp dhe Amber Heard. 53-vjeçari Deep, pr
Ish bashkëshortja në sulm ndaj Johnny Depp Nuk kanë fund telashet për Johnny Depp. Aktori do të përballet sërish me drejtësinë, sepse ish-bashkëshortja e tij prete
Angelina harron Bradin, ngushëllohet me një mashkull tjetër Angelina Jolie mesa duket e ka lënë pas historinë me Brad Pitt dhe është duke u ngushëlluar me një mashkull tjetër.