999 rezultate për

depozita

FMN: Shqiptarët më të varfrit e Europës me të ardhura, por ndër më të pasurit për depozita Shqiptarët vërtet rezultojnë që janë më të varfrit e Europës për të ardhurat për frymë, por kur vjen puna te kursimet që
Depozita natyrore gjigante, ku ruhen stoqet e naftës së SHBA-ve Pas sulmeve në rafineritë e naftës në Arabine Saudite, zyrtarët amerikanë nuk përjashtojnë mundësinë e shfrytëzimit të r
Fillimisht shpërtheu depozita e karburantit pastaj 1 automjet me gaz, detaje të reja nga zjarri në Lezhë Mësohen detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë mbrëmjen e djeshme, 24 gusht 2019. Siç edhe bëhet me dij
Dalin shifrat, kaq para kanë shqiptarët në banka Euro është një monedhë mjaft e preferuar e kursimtarëve shqiptarë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë, që raportohen në m
Qytetarët, 3 miliard euro kursime në bankat e Kosovës Vlera e depozitave të klientëve në dhjetë bankat komerciale në Kosovës, deri në tetor të këtij viti ka arritur në mbi 3
Kursimet e shqiptarëve bien 250 milionë euro për 5 muaj Kursimet në sistemin bankar kanë shënuar në maj një tjetër rënie të fortë, sipas statistikave të publikuara nga Banka e
Kush janë 10 milionerët shqiptarë me 500 milion euro në bankë? Departamenti i Mbikëqyrjes Bankare në Bankën e Shqipërisë raportoi se fundmi se depozitat në sistemin bankar arritën në
Rritet numri i borxhlinjve në bankat e Kosovës Në fund të muajit shkurt të këtij viti vlera totale e depozitave të qytetarëve nëpër bankat komerciale në vend ka arritu
PASURIA/ "Peshkaqeni" Beqja, depozita pa fund, 10 llogari bankare dhe një super shtëpi në mes të Tiranës Ilir Beqjes iu tha "suksese në jetë!" pa shumë zhurmë nga kryeministri Rama pas lumit të akuzave në lidhje me koncension
Të pasurit vetëm pasurohen, të varfrit bëhen më të varfër! Shifrat tronditëse të Shqipërisë së 2018 Sa më shumë “zhvillohet” Shqipëria aq më shumë rritet edhe hendeku mes të pasurve dhe të varfërve. Agjencia e Sigurimit
Depozita dhe pemë që bien mbi makina, pamje lufte nga tufani në Vlorë (VIDEO) Vlonjatët janë ngritur të frikësuar sot në mëngjes kur një erë e fortë ka shkatërruar një numër të madh makinash përmes
Keni depozita në euro? Banka e Shqipërisë ka një lajm të keq për ju Kursimet në valutë të shqiptarëve arritën një nivel rekord në vitin 2017, sipas të dhënave të publikuara së fundmi nga B
Ulen depozitat, shqiptarët nuk u besojnë më as bankave Në krahasim me nëntorin e vitit 2011, kursimet me afat të rezidentëve kanë rënë me 94 miliardë lekë, ose gati 690 milion
Brukseli shtrembëron hartën e Kosovës, reagon ministria Kosovës i ka dalë problem me kufijtë edhe në dokumentet zyrtare të Bashkimit Evropian. Vetëm pak muaj pas nënshkrimit të
“Ushtari” i Lul Berishës për armën: E gjeta te depozita “Pistoletën e gjeta te disa depozita e uji dhe isha nisur ta dorëzoja në Polici, por më kapën”. Kështu e ka justifikuar
TRONDITËSE/ Kosovarët e helmuar: Na treguan se kishte minj në depozitat e ujit Dëshmi rrëqethëse kanë dhënë zyrtarët e komunës së Rahovecit në repartin e ingestivit ku u shtruan pasi pësuan helmim us
Bie depozitat, ku shkuan 46 mln euro në qershor?! Teksa interesat e depozitave janë ulur ndjeshëm vitet e fundit, individët kanë reaguar duke tentuar investimet me afate
Veliaj: Plani për të sjellë ujë 24 orë brenda 5 vitesh, heqim depozitat që rrezikojnë qytetarët Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shprehu besimin se Këshilli Bashkiak do t’i hapë rrugë investimeve madhore
Kthyen fugonat në depozita uji, shoqërohen 4 shtetas Policia e Tiranës ka ndaluar 4 persona pasi akuzohen se tregtonin ujë me autobotë. Të arrestuarit kishin kthyer furgonët
Shqiptarët, populli që ka më shumë pasuri si depozita në rajon Ndonëse një nga vendet me të ardhura për frymë ndër më të ulëtat në Europë, shqiptarët rezultojnë një popull mjaft kursi