999 rezultate për

deportua

Deportuan mësuesit turq, nis hetimi për 3 zyrtarët e shtetit në Kosovë Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj tre personave nën dyshimin për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” d
Vrau në Shqipëri dhe i vuri thikën gruas në fyt, por shqiptaria ia hedh paq në Angli (FOTO LAJM) Policia angleze rrëzoi një hetim mbi pretendimet se një shqiptar i dënuar për vrasje kishte dhunuar të shoqen. Pamje
"Baronët" shqiptar tallen me sistemin anglez, rikthehen pas deportimit “Baronët e drogës nga Shqipëria po tallen me sistemin tonë të deportimit, duke u rikthyer për të kryer edhe më shumë kri
"Jam pa familje", rrëfimi mes lotësh i babait që i deportuan familjen drejt Shqipërisë Shqiptarja Cile Precetaj, u dëbua nga Amerika duke lënë vetëm 3 fëmijët dhe bashkëshortin. Babai i fëmijëve u detyrua
Nga viti 2017 rreth 350 persona janë deportuar dhe ekstraduar nga Kosova Rreth 350 persona janë deportuar dhe ekstraduar nga territori i Kosovës për në shtetet e ndryshme botërore që nga viti 2
Detaj tjetër skandaloz, AKI ka deportuar gabimisht njërin nga mësuesit Të tjera detaje skandaloze po dalin në dritë nga operacioni i dyshimtë i Intiligjencës Kosovare me atë turke për të depo
Rrëfehet gruaja e turkut të deportuar: Burri im nuk po bashkëpunon me prokurorinë Osman Karakaja është një nga gjashtë të arrestuarit turq në Kosovë dhe të deportuarit në Turqi. Bashkëshortja e kardi
NISMA: Shtetasit turq nuk u deportuan por u rrëmbyen Shefi i grupit Parlamentar të NISMA-së, Bilall Sherifi, në seancën e jashtëzakonshme që po mbahet në Kuvendin e Kosovës
Protesta para ambasadës ruse në Shkup, në mbështetje të diplomatit të deportuar Dhjetëra qytetarë janë mbledhur para ambasadës së Rusisë në Shkup, me qëllim që të mbështesin diplomatin e deportuar nga
Terrorizoi Peruxhian me vjedhje, riatdhesohet për herë të 5-të shqiptari Policia Italiane ka bërë me dije se ka deportuar për herë të 5-të në Shqipëri pas burgosjes për vjedhje. Burime zyrt
Deportohet nga Italia i dënuari për vrasje Një shtetas mbi të cilën rëndonte akuza e vrasjes me paramendim është deportuar nga Italia, teksa ishte i kërkuar nga dr
12 shqiptare dëbohen nga Maqedonia 12 shtetase të Shqipërisë janë ndaluar nga policia, për shkak se qëndronin në mënyrë të paligjshme në Maqedoni. Ata j
Vajza rome nga Kosova do kthehet të përfundojë studimet pa prindërit në Francë Vajza rome nga Kosova e cila u deportua pak dite më parë, mund të kthehet në Francë për të perfunduar studimet, por pa p