999 rezultate për

deportivo

"Mundo Deportivo" zbulon sekretin e Kosovës Trajneri i Kosovës Bernard Challandes e ka drejtuar skuadrën e tij në një ecuri të gjatë pa humbje deri te ndeshja e fun
Gati kontrata e re, Messi përjetësisht te Barcelona Lionel Messi është padyshim futbollisti më i mirë që ka pasur Barcelona në histori të klubit, por jo vetëm. Ajo që po
Arrestohen lojtarët e Realit të Madridit Një aksion i madh policor ka finalizuar arrestimin e disa lojtarëve nga La Liga dhe Segunda Division në Spanjë, teksa 4
Trondit ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Mourinho e vodhi Championsin në 2004, e fitoi me arbitra Augusto Sezar Lendoiro, ish-presidenti i Deportivo La Coruna i është kthyer ndeshjes gjysmëfinale të Championsit të viti
Ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Më sygjëruan të blija CR7 por nuk i kisha 12 milion euro (VIDEO) Ish-presidenti i Deportivo La Coruaa, Augusto Cesar Lendoiro, thotë se ia kanë sugjeruar për ta blerë Cristiano Ronaldon
Mundo Deportivo: UEFA vepron me dy standarte, pse Ramos nuk ka fatin e Jashanicës Gazeta prestigjoze spanjolle ‘’Mundo Deportivo’’ e cila është pranë klubit të Barcelonës ka cituar një shkrim bombë,teks
Transferimi i Çinarit tek Alaves, Vllaznia e çon çështjen në prokurori: Dikush ka marrë paratë në emrin tonë KOMUNIKATE PER SHTYP KF Vllaznia përmes kësaj komunikate për shtyp dëshiron të sqarojë publikun në lidhje me situatën
Barcelona kalon në avantazh ndaj Deportivo La Corunas (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avnatazh ndaj Deportivo La Corunas në "Municipal de Riazor". Ai që ka shënuar është brazilian
Gomes nuk ka ndërmend të ndryshojë vendimin për të ardhmen Sipas raporteve të mediave spanjolle, Andre Gomesdëshiron vetëm të largohet nga Barcelona këtë verë pas vetëm dy sezones
Keidi Bare merr një shans, ftohet nga Simeone ndaj Deportivos Duket se do të jetë një mundësi e artë për djaloshin shqiptar për të koleksionuar një tjetër ndeshje me Atletiko Madrit
As De Gea dhe as Donnarumma, Reali fillon negociatat për Alissonin Real Madridi është lidhur me shumë emra të ndryshëm të portierëve këtë sezon, por Alisson duket se ka parakaluar në pozi
Sipas Mundo Deportivo, Ronaldo do të vendosë se cili lojtar do të vijë tek Reali Qëndrimi i Cristiano Ronaldos në Real Madrid do të ketë një ndihmesë shumë të madh në lojtarët që klubi spanjoll do t’i
Barcelonës i ka mbetur vetëm për të bindur klubin për blerjen e lojtarit Barcelona është pranë marrëveshjes për të nënshkruar me mesfushorin e Gremios, Arthur. Sipas mediumit spanjoll Mundo
Sedorf shumë pranë pankinës në Spanjë Clarence Seedorf mund të nisë një aventurë të rë në Spanjë. Sipas mediave spanjolle, ish-trajneri i Milanit dhe Shen
Nacho po kthehet në hero tek Reali, i gjithë stadiumi e duartrokiti kundër Deportivos (VIDEO) Nacho ishte heroi i vërtetë i Real Madridit në mbrojtje gjatë ndeshjes së fundit ndaj Deportivo La Corunas. Qendërmbr
Real Madrid tregon dëmtimin e Cristiano Ronaldos që pësoi ndaj La Corunas (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen e fundit ndaj Deportivo La Corunas në "Santiago Bernabeu", p
Momenti kur Cristiano Ronaldo u dëmtua (VIDEO) Cristiano Ronaldo shënoi dy gola kundër Deportivos, por u largua nga loja para kohe për shkak të një dëmtimi. Portuge
Reali është kthyer, bombardon 7 herë Deportivon (VIDEO) Reali i Madridit është kthyer tek 3 pikëshi falë një fitoreje bindëse kundër Deportivos me plot 8 gola. Ndeshja u duk
Mundo Deportivo hedh bombën: Me pavarësinë e Katalonjës humbasim Messin ‘Bomba’ e ditës ka ardhur nga mediumet spanjolle apo më saktë ajo me bazë në Kataluni, El Mundo Deportivo, e cila flet p
Bartomeu darkon me familjarët e yllit francez, marrveshja më afër se kurrë Sipas “Mundo Deportivo”, presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, dëshiron të përfundojë operacionin Griezman.