999 rezultate për

depo

Deportuan mësuesit turq, nis hetimi për 3 zyrtarët e shtetit në Kosovë Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj tre personave nën dyshimin për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” d
Tom Doshi "sfidon" ambasadoren amerikane, regjistron partinë në zgjedhjet e 25 Prillit Partia Social Demokrate ka depozituar KQZ kërkesën për regjistrim për zgjedhjet e 25 Prillit. Kërkesa u depozitua në
Si ndikoi pandemia në nivelin e kursimeve në Shqipëri Nga vlerësimet empirike konfirmohet ekzistenca e një korrelacioni midis pasigurisë së situatës së pandemisë dhe rritjes
Po rregullonte depozitën, gruaja bie nga tarraca e pallatit në Tiranë Një 54-vjeçare me inicialet M. Xh., është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën pasi ka rënë aksidentalisht
Hodhi diskun me vlerë 240 milion euro, britaniku i bën premtimin e madh komunës nëse i mundëson gjetjen Një inxhinier britanik që thotë se aksidentalisht kishte humbur një disk për ruajtjen e të dhënave në të cilën kishte kr
Rama hap frigoriferët, tregon vendin ku janë depozituar dozat e vaksinës Ditën e sotme, kryeministri Rama ka vendosur të tregojë për të gjithë ambientet ku janë depozituar vaksinat në depon far
Policia kap mat shqiptarët në Spanjë: Depo plot drogë e armë Spanja është kthyer në një ndër vendet më të preferuara nga shqiptarët për të emigruar. Sipas mediava spanjolle, poli
Mundo Deportivo: Messi, Neymar e Depay në një skuadër Afati kalimtar i verës së ardhshme pritet të jetë spektakolar. Ndonëse në janar nuk priten shumë lëvizje, në verën p
Vjedhje spektakolare: "Avullojnë" bizhuteritë e grave të miliarderëve grekë Një vjedhje spektakolare ka ndodhur në kutitë e sigurisë së një banke të nivelit të dytë në Athinë. Mediat greke rap
FMN: Shqiptarët, populli më kursimtar në Ballkan Shqiptarët janë populli më kursimtar në Ballkanin Perëndimor. Të dhënat krahasuese nga Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN)
Barcelona nuk njeh fitore në 4 ndeshjet e fundit, ndalet në barazim nga Alaves (VIDEO) Barcelona vazhdon të mos gjej rrugën e fitores në La Liga. Skuadra e drejtuar nga Ronald Koeman, Barcelona, ka regjis
SPAK nis hetimet për inceneratorët Kreu i Prokurorisë së Posaçme Anti-Korrupsion, Arben Kraja ka deklaruar se kanë nisur hetimet për inceneratorët. Dre
Vaksina e gripit sezonal monopol?! Nisin hetimet ndaj depos "Megapharma" Autoriteti i Konkurrencës ka nisur hetimet ndaj depos farmaceutike "Megapharma" e cila deri më tani ka ekskluzivitetin e
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, çfarë pritet të ndodhë të hënën tek Komisioni i Ligjeve Komisioni për Çështjet Ligjore do të mblidhet ditën e hënë në orën 11:00 për të shqyrtuar nismat për shtesa dhe ndryshim
PS depoziton në Kuvend draftin për listat e hapura Partia Socialiste ka depozituar në Kuvend draftin për listat e hapura dhe koalicionet e cila pritet të diskutohet në dit
Të gjithë në lule të moshës, Britania e madhe deporton një "tufë me kriminelë shqiptarë" Tashmë prej kohësh, shqiptarët kryesojnë grupin më të madh të të burgosurve, me 11 përqind, në Angli dhe Uells, nga 9,20
Mundo Deportivo: Tërbohet Juve, synon Suarez e Griezmann Raportohet se Juventus ka shprehur interesim për dyshen e Barcelonës, Luis Suarez dhe Antoine Griezmann, të cilët mund t
Prestigjozja spanjolle "gërrmon" historinë, gjen fitoren 9-1 të Bayernit ndaj Realit (FOTO LAJM) Gara në Spanjë mes gazetave, rikujtojnë humbjet e thella të shkaktuar nga skuadra Germane. Mundo Deportivo njihet si
Kishte fshehur drogë dhe municione luftarake në depot e një kompanie, si u kap shqiptari Një operacion antidrogë në Itali ka sjellë arrestimin e një shqiptari 43-vjeçar dhe një italiani 57-vjeçar. Nga media
Covid-19 ndalon ndeshjen spanjolle, klubi me emër rrezohet nga kategoria Deportivo la Korunja-Fuenlabrada është ndeshja e vetme që nuk u luajt në Ligën e Dytë spanjolle për shkak se 6 nga pjesë