999 rezultate për

depay

Lyon ul çmimin e Depay, afat tre ditë Barcelonës Gazeta prestixhioze franceze, L’Equipe shkruan sot se Lyoni ka pranuar që të ulë çmimin e yllit të skuadrës, Memphis Dep
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Bllokohet kalimi i Wijnaldum dhe Depay te Barcelona Barcelona nuk do të ketë mundësi t’i transferojë Wijnaldum dhe Depay. Georginio Wijnaldum dhe Memphis Depay ishin dy
Oferta për Depay dhe Aouar, përgjigjen e jep Juninho Drejtori sportiv i Lyonit, Juninho, insiston se ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë për Houssem Aouar e as për objektivi
Koeman konfirmon dëshirën për të ofruar Depay, por më parë Barça duhet të bëjë këtë gjë Trajneri i Barcelonës, Roland Koeman e ka sqaruar situatën rreth transferimit të sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay.
Pa u larguar Suarez, Depay nuk mund të mbërrijë në Barcelonë Orët e fundit në mediat holandeze u njoftua se Memphis Depay do të transferohet tek Barcelona. Kjo pasi që Barcelona
Depay lojtar i Barcelonës, zbulohet shifra që do të paguaj klubi katalanas Memphis Depay do të jetë futbollist i ri i Barcelonës. Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis De
Depay apo Lautaro? Kush do ta marrë numrin 9 te Barcelona Pavarësisht se Barcelona nuk është ende e qartë dhe konkrete me largimet e futbollistëve, duhet patjetër që të sigurojë
Barcelona arrin marrëveshjen me yllin e Lyoni-t Barcelona ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Olympique Lyon, Memphis Depay. Memphis Depay ka arritur marrëveshje m
Koeman dëshiron shërbimet e yllit të Lyon, sakrifikohet Umtiti Barcelona po përpiqet me të gjitha mjetet që Samuel Umtiti të përfshihet në operacionin që do ta çonte Memphis Depay-n n
Depay thyen heshtjen, flet në lidhje me Barcelonën Memphis Depay ka komentuar raportimet e fundit në lidhje me transferimin e tij te Barcelona. Memphis Depay ka komentu
Gazetari i afërt me Barcelonën e bën të kryer: Depay është transferuar Tashmë si duket sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay është afër të firmos me klubin e Barcelonës këtë verë. Me ardhjen e
Një tjetër lajm i mirë për Barcelonën, Depay drejt "Camp Nou" E premtja e 4 gushtit do të hyjë në histori, jo vetëm për Barcelonën për për gjithë futbollin botëror. Lionel Messi k
Koeman do Depay te Barcelona Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman, e do në radhët e veta yllin holandez, Memphis Depay, raporton RAC1. Koeman
Përballja Juve-Lyon, Depay ndez gjakrat: Ne nuk kemi frikë Memphis Depay paralajmëron skuadrën e Juventusit. Ylli holandez i Olympique Lyon, ka bërë të ditur se është absolutis
Prag sfida e Champions, Dapay "kërcënon" Juventusin: Jam gati Memphis Depay ka lëshuar një paralajmërim për skuadrën e Juventus. Ylli holandez i Olympique Lyon, Memphis Depay, ka
Milani shfrytëzon krizën, transferon me çmim të lirë yllin holandez Milani po tenton të sjellë në Milano yllin holandez duke përfituar nga kriza për shkak të pandemisë. Sipas medieve në
Lyoni jasht Europës, Depay drejt largimit Aventura e Memphis Depay te Lyon duket se po shkon drejt fundit. Arsyeja kryesore që mund të çojë në ndarjen e dy palëve
Milani tenton të përfitojë nga situata, hidhet në sulm për yllin e Lyon Sipas raportimeve të fundit Milani ka nisur sulmin për yllin e Lyon Memphis Depay. TMW, shkruan se përfundimi i sezon
I skadon kontrata, Milani në sulm për Depay Milani është duke u përgatitur që të transferojë Mephis Depayn nga Lyoni në afatin kalimtar të kësaj vere. Tuttomerca