999 rezultate për

depay

Depay pyetet për të ardhmen, kjo është përgjigja e holandezit Memhpis Depay ka qenë i lidhur me një kalim të mundshëm në klubin e Barcelonës, mirëpo një gjë e tillë nuk ndodhi. Ho
Costa, Dapay dhe Origi në "lupën" e Juventusit Juventusi është duke vëzhguar disa sulmues si Diego Costa, Memphis Depay dhe Divock Origi. "Bianconerët" thuhet se kë
Barcelona nuk është vetëm në garë për Depay, së fundmi futet edhe PSG Barcelona dhe Paris Saint-Germain kanë hyrë në garë me njëra tjetrën për të siguruar shërbimet e Memphis Depay. Holan
Barcelona kërkon Depay, ndërhyn edhe Juventus Memphis Depay, sulmuesi i Olympique de Lyon, mund të bëhet një lojtar i ri i Barcelonës gjatë merkatos së dimrit për shk
Depay drejt Barcelonës? Juventusi tenton ta rrëmbejë holandezin Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, është bërë cak i spekulimeve pasi që kontrata e tij skadon në verë dhe tashmë disa klu
Barcelona e kërkon me ngulm, Lyoni i vendos çmimin qesharak Depay Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay është gjithmonë e më afër kalimit të Barcelona. Lyoni thuhet se do ta shesë holandez
Mundo Deportivo: Messi, Neymar e Depay në një skuadër Afati kalimtar i verës së ardhshme pritet të jetë spektakolar. Ndonëse në janar nuk priten shumë lëvizje, në verën p
Garcia dhe Depay, dy përforcimet që Koeman i do me patjetër te Barca Nuk është një fillim i lehtë për Ronald Koemanin te Barcelona. Situatës tashmë së vështirë të klubit pas ngjarjeve të ve
Depay "alarmon" Lyonin: Do më vlerësoni kur të largohem Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay përmes një postimi në Twitter ka njoftuar se këtë janar mund të largohet nga klubi fran
Depay e thotë hapur: Kush nuk do të dëshironte të transferohej te Barcelona Memphis Depay ka dërguar mesazh të qartë se me shumë dëshirë do të vishte fanellën e Barcelonës në të ardhmen. Sulmue
Maldini nuk do rinovimin e Ibras, kontakton Depay Milan ka ëndrra të mëdha. Skuadra e Pioli-t kryeson renditjen në Serinë A dhe vazhdon të flasë për objektivin Champio
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e
Zbulohen objektivat e Barcelonës për merkaton e janarit, Depay mbetet aty Pavarësisht situatës së krijuar pas largimit të presidentit Bartomeu, drejtuesit e rinj të klubit katalanas po punojnë p
Depay bëhet "mollë sherri" për trajnerët, Garcia: Më kujtoni ta sulmoj Koemanin, do ta shikojmë ç'do ndodhi Memphis Depay ishte dëshira e madhe e Ronald Koeman për Barcelonën e tij në merkaton e verës. Katalanasit e shprehën
Barcelona jep Griezmann për Depay? Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e dëshiron me çdo kusht sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Klubi francez thuhet
Koeman i prerë: Në janar dua Memphis Depay Memphis Depay ishte dëshira më e madhe e Ronald Koeman gjatë merkatos së kësaj vjeshte, por pavarësisht përpjekjeve, Bar
Depay flet pasi dështoi kalimi i tij te Barcelona Memphis Depay pranon se shpresonte të bashkohej me Barcelonën këtë verë dhe ishte afër këtij transferimi. Megjithatë,
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që
Bllokohet transferimi i Depay te Barcelona Pothuajse e pamundur që Depay të transferohet në Barça Pas pak minutash do të mbyllet merkato verore. Memphis Depa
Super lajm për katalanasit, drejtori sportiv i Lyonit: Depay është i Barcelonës Tashmë si duket gjithçka ka marr fund sa i përket të ardhmes së sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Drejtori sportiv