Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
999 rezultate për

depay

Depay e thotë hapur: Kush nuk do të dëshironte të transferohej te Barcelona Memphis Depay ka dërguar mesazh të qartë se me shumë dëshirë do të vishte fanellën e Barcelonës në të ardhmen. Sulmue
Maldini nuk do rinovimin e Ibras, kontakton Depay Milan ka ëndrra të mëdha. Skuadra e Pioli-t kryeson renditjen në Serinë A dhe vazhdon të flasë për objektivin Champio
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e
Zbulohen objektivat e Barcelonës për merkaton e janarit, Depay mbetet aty Pavarësisht situatës së krijuar pas largimit të presidentit Bartomeu, drejtuesit e rinj të klubit katalanas po punojnë p
Depay bëhet "mollë sherri" për trajnerët, Garcia: Më kujtoni ta sulmoj Koemanin, do ta shikojmë ç'do ndodhi Memphis Depay ishte dëshira e madhe e Ronald Koeman për Barcelonën e tij në merkaton e verës. Katalanasit e shprehën
Barcelona jep Griezmann për Depay? Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e dëshiron me çdo kusht sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Klubi francez thuhet
Koeman i prerë: Në janar dua Memphis Depay Memphis Depay ishte dëshira më e madhe e Ronald Koeman gjatë merkatos së kësaj vjeshte, por pavarësisht përpjekjeve, Bar
Depay flet pasi dështoi kalimi i tij te Barcelona Memphis Depay pranon se shpresonte të bashkohej me Barcelonën këtë verë dhe ishte afër këtij transferimi. Megjithatë,
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që
Bllokohet transferimi i Depay te Barcelona Pothuajse e pamundur që Depay të transferohet në Barça Pas pak minutash do të mbyllet merkato verore. Memphis Depa
Super lajm për katalanasit, drejtori sportiv i Lyonit: Depay është i Barcelonës Tashmë si duket gjithçka ka marr fund sa i përket të ardhmes së sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Drejtori sportiv
Lyon ul çmimin e Depay, afat tre ditë Barcelonës Gazeta prestixhioze franceze, L’Equipe shkruan sot se Lyoni ka pranuar që të ulë çmimin e yllit të skuadrës, Memphis Dep
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Bllokohet kalimi i Wijnaldum dhe Depay te Barcelona Barcelona nuk do të ketë mundësi t’i transferojë Wijnaldum dhe Depay. Georginio Wijnaldum dhe Memphis Depay ishin dy
Oferta për Depay dhe Aouar, përgjigjen e jep Juninho Drejtori sportiv i Lyonit, Juninho, insiston se ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë për Houssem Aouar e as për objektivi
Koeman konfirmon dëshirën për të ofruar Depay, por më parë Barça duhet të bëjë këtë gjë Trajneri i Barcelonës, Roland Koeman e ka sqaruar situatën rreth transferimit të sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay.
Pa u larguar Suarez, Depay nuk mund të mbërrijë në Barcelonë Orët e fundit në mediat holandeze u njoftua se Memphis Depay do të transferohet tek Barcelona. Kjo pasi që Barcelona
Depay lojtar i Barcelonës, zbulohet shifra që do të paguaj klubi katalanas Memphis Depay do të jetë futbollist i ri i Barcelonës. Barcelona do ta transferojë yllin e Olympique Lyon, Memphis De
Depay apo Lautaro? Kush do ta marrë numrin 9 te Barcelona Pavarësisht se Barcelona nuk është ende e qartë dhe konkrete me largimet e futbollistëve, duhet patjetër që të sigurojë
Barcelona arrin marrëveshjen me yllin e Lyoni-t Barcelona ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Olympique Lyon, Memphis Depay. Memphis Depay ka arritur marrëveshje m