999 rezultate për

denua

Të përfshirë në aktivitete kriminale, kush janë "të fortët" e radhës që shënjestroi OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 shtetasve të dënuar
I dënuar për vjedhje, vetëvritet në qeli 29 vjeçari Një i burgosur është vetëvarur në burgun e Dubravës. Kjo është bërë e ditur nga Shërbimi Korrektues i Kosovës, teksa
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Preu dhe e hodhi në det gazetaren, 49-vjeçari tenton arratinë (VIDEO) Danezi Peter Madsen, i dënuar për torturim dhe vrasjen e gazetares Kim Val në nëndetëse, ka arritur të arratiset nga një
Trafikim të miturish, prostitucion dhe vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit, u ka dërguar sot formularët për deklarimimin e burimit të pasurisë tre të dënuarve me banim n
Të dënuar për vrasje, kush janë tre "të fortët" që ranë në rrjetën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personae të akuzua
Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
OFL "përvesh mëngët", shënjestron sot shtatë të dënuar Operacon Forca e Ligjit sot i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë shtatë shtetasve të
Vrasje dhe pengmarrje, OFL shenjëstron tre "të fortët" e Vlorës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Gjyq historik! Më shumë se 500 vjet heqje lirie për 57 të akuzuarit e Agimit të Artë Më shumë se 500 vjet heqje lirie për 57 të akuzuarit e Agimit të Artë, prej të cilëve 30 pritet të shkojnë orët e ardhsh
Liroi të dënuarin përjetë, Rama: I paudhi me çyrk gjykatësi Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kallëzimit të gjyqtarit Markelian Kuqo, i cili liroi Gerd Gjinerarin, i dënuar për
OFL vë në shënjestër 4 të ish-dënuar, njëri prej tyre vrau zyrtanin publik Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuz
Drogë e prostitucion, OFL shenjëstron tre tironsit Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: G. A.,
Policia me dorë të hekurt në Tiranë, arrestohen 5 persona Policia e Tiranës ka arrestuar 5 persona për vepra të ndryshme penale. Mësohet se seksioni për Hetimin e Narkotikëve
I dënuar për vrasje, arrestohet 34-vjeçari Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Arjan Prenga, i dënuar me 6 vite e 8 muaj burgim për vrasje, të ndodhur në vitin 2009.
Të përfshirë në aktivitete kriminale, kush janë "të fortët" e radhës që morën letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: A. S.,
Të dënuar për trafiqe, OFL i dërgon formularin dy shkodranëve Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë ndaj dy të dën
OFL shenjëstron dy "të fortët" e Fierit, për çfarë akuzohen Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: E. P.,
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur sot kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave.
Kush janë dy tironsit që ranë sot në "rrjetën" e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: A. B.,