999 rezultate për

denoncuesja

Dalin bisedat pas vdekjes së nënës së denoncueses, si e zbuloi se Tirja ishte sanitare Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në spitalin COVID ku sanitarja Tire Alldervishi hiqej si infermiere dhe
Nëna i vdiq nga Covid-19, vajza nxjerr mesazhet: S'më japin ushqimet, mos më lër të vdes! Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55
Shefi i Krimeve tallet me pensionistët: Shkoni ankohuni te Edi Rama Një çift pensionistësh nga fshati Hinkë i Beratit ankohen në Fiks Fare pasi sipas tyre, policia, prokuroria dhe gjykata
E refuzoi në dhomën e hotelit, hakmarrja e gjyqtarit ndaj gruas Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi
Dalin përgjimet e reja për gjyqtarin manjak, fryhet si gjel që ta joshë vajzën (VIDEO) Një ditë më parë emisioni Stop transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi dhe psikologes Elona
Skandal, gjyqtari i kërkon marrëdhënie për t’i dhënë kujdestarinë e vajzës Një histori tronditëse publikohet në emisionin “Stop”. Gazetarët e programit kanë marrë rrëfimin e një nëne, e cila u pë
Nuk mbarojnë “hallet” për Shukriun, prokuroria nis hetimet për pastrim parash Telashet nuk kanë të sosur për ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili. Burime të prokurorisë së Dibrës thanë për GS
SKANDAL / Kryebashkiaku i Peshkopisë kërkon seks për një vend pune Kryetari Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili është bërë pjesë e një skandali seksual. I zgjedhuri si kryetar i Bash
Denoncuesja: Kryepolici i Velipojës donte të më puthte në buzë Zbardhen detaje të tjera nga Prokuroria e Shkodrës lidhur me skandalin seksual në Stacionin e Policisë së Velipojës. Sip