999 rezultate për

denoncuar

E rëndë në Gostivar, bashkëshorti detyron bashkëshorten të prostituojë Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kë
Rrihen në mes të shkollës dy vajza në Tiranë (VIDEO) Në videon e mëposhtme shfaqen dy vajza duke u përleshur fizikisht me njëra-tjetrën. Incidenti ndodhi në shkollën 9-vjeça
Skandali i futbollistit, publikohen pamjet e seksit në tualet (FOTO LAJM) Një skandal seksual ka “tronditur” botën e futbollit. Gjithçka ka ndodhur në futbollin italian, aty ku portieri i Reg
Salianji: Rrumi eksponent i PS, ai ka rrahur komisionerët e PD-së Ish-deputeti demokrat, Ervin Saljanji i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se i forti i Sukthit, i njohur me
Berisha: Djali i deputetit kërcënon me jetë banorët e pallatit Ish-kryeministri Berisha ka publikuar denoncimin e radhës nga qytetari digjital. Berisha denoncon rastin e pallatit
Atentati në Lushnje, gazetari: Besmiri kishte denoncuar me video kërcënuesit, policia nuk veproi Atentati i ngritur në Lushnje ndaj biznesmenit Besmir Hida, ka tronditur jo vetëm familjarët por gjithë vendin. Ajo ç
Shkoi në komisariat për të denoncuar një qytetar, dy policë dhunojnë 36-vjeçarin që vuan nga zemra Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e një qytetari nga Prrenjasi, i cili u dhunua nga dy poli
"Autori i vrasjes në Bulqizë ishte denoncuar dhjetra herë, por policia nuk mori asnjë masë" Vrasja e 20 vjeçarit Arlind Pasha me thikë sot në Bulqizë ka tronditur komunitetin lokal në këtë qytet. Autori Fatjo
Ekzekutimi i Santiagos me dy kallashë: Detaje të reja nga ngjarja makabre në Tiranë Vrasja e ish-efektivit Santiago Malko, mbrëmjen e 27 gushtit 2019, mbetet ende e mbuluar me shumë enigma, edhe pse grupi
Njihuni me iranianin që i dërgoi 23 gra duke u shtirur se ishte Messi (FOTO LAJM) Në Iran është një burrë që ngjason me Lionel Messin dhe, si pasojë, ai është përpjekur ta shfrytëzojë këtë ngjashmëri në
Qentë endacakë sulmojnë dy të moshuar në Shkup Gjatë ditës së djeshme dy persona kanë denoncuar se janë kafshuar nga qentë endacak. Dje në mëngjes në stacionin poli
Çmendet shqiptari, tenton bashkë me shokët të p*rdhunojë gruan e tij Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Itali. Një 43 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia në Bari sapo zbriti
E vranë me armë zjarri në Greqi, familja e kishte denoncuar si të zhdukur Ditën e djeshme një shqiptar u vra me armë zjarri në Greqi. 63-vjeçari ishte shpallur në kërkim pasi familja e kishte
Loja e tmerrshme që është përhapur në shkollat e Shkupit (VIDEO) Në rrjetin social Tuiter, platforma “Vidi Vaka” (Shiko kështu), ka publikuar një video ku thotë se “kështu duket “loja”
Zbardhen incidentet në votimin e referendumit Në vendvotimin nr.2539/1 në SHF “Njegosh” në Koloni, është denoncuar se M.S. (55) e ka fotografuar fletëvotimin e tij. M
Berisha: Bariun që denoncoi kanabisin e vrau policia Vrasja me snajper e 43 vjeçarit Alket Muhaj në Tepelenë, tronditi opinionin publik si dhe krijoi frikë dhe panik tek qyt
Burri denoncon: Policët e Peqinit kanë dashnore gruan time, ajo më rreh Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një ngjarje të rëndë të ndodhur në komisariatin e Peqinit. Ka qënë një qy
Zhduket një djalosh 12-vjeçar nga Shkupi Një djalosh 12-vjeçar nga Shkupi dje rreth orës 12 është zhdukur nga shtëpia familjare dhe është nisur në drejtim të pan
Dalin detaje të reja për shqiptarët e arratisur: U hodhën nga 10 metra lartësi Tre shtetas shqiptar janë arratisur nga qelitë e rajonit të policisë të Argjirupolit. Ngjarja ka ndodhur në orën 06,3
Përballja e Xhuljetës dhe Xhaferrit në polici, i premtoi ta linte të qetë 31-vjeçari Xhaferr Mata i mori jetën 19-vjeçares Xhuljeta Çuni, e cila ishte nisur për në provimin e Maturës Shtetërore.