999 rezultate për

denoncimit

Pas denoncimit të Berishës reagon IKMT Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka reaguar këtë pasdite duke replikuar kështu një denoncim të bërë nga
"K*urvë e keqe, e bën edhe me kunatin tënd", shqiptari përndjek ish-gruan Shqiptari shpërthen në një xhelozi të çmendur për gruan, pas shumë vitesh martese të lumtur. Mediat italiane shkruajnë s
Braçe ‘kapet’ me Berishën e Bashën pas denoncimit ndaj Lleshajt Pas padisë që Partia Demokratike bëri ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Llleshaj, ka ardhur një reagim nga zv.kryeminis
"Mos me tremb fëmijët", Leli i përgjigjet denoncimit të Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet qytetarit dixhital deklaroi ditën e sotme se Dritan Leli, kryebashkiaku i Vlorës
Ish-ylli Barcelonës rrezikon burgun, pas denoncimit të ish-bashkëshortes (FOTO LAJM) Nuk i ndahen telashet Rafael Marquezit,ish-futbollistit të Barcelonës, që verën e kaluar luajti Botërorin e tij të pestë
Çuni i Rrahmanit dhe çuni i Bashkimit Aparati propagandistik i qeverisë ka të paktën katër ditë që përpiqet t'i bëjë shqiptarët të besojnë se çuni i deputetit
E rreh i dashuri i mamasë, 17-vjeçarja e denoncon në Policinë e Durrësit Një adoleshente është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht në Durrës. Sipas denoncimit të saj, në Policinë Vendore, më
E FUNDIT/ Arrestohet polici në Tiranë Një oficer policie është vënë në pranga. Arrestimi i punonjësit të Policisë me detyrë specialist i menaxhimit të traf
Pas denoncimit, Balla s'i ndahet Bashës për 3.4 milion eurot në Durrës Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla i ka drejtuar 3 pyetje kreut të PD-së Lulzim Basha në lidhje fotot që i
Çfarë po ndodh?! Policia mban në survejim familjen e Lulzim Bashës Kryetari i PD, Lulzimn Basha dhe familjarët e tij po mbahen në survejim nga segmentet e policisë operacionale. Media
Gruaja 44 vjeçare përfundon në pranga pas denoncimit të së bijës Një grua 44-vjeçare është vënë në pranga ditën e djeshmë pasi është dneoncuar nga e bija. Ajo dyshohet se ka ushtruar
Vettingu i gjyqtarëve dhe prokurorëve, KPK kërkon ndihmën e qytetarëve Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK), ka nisur procesin e vettingut për gjyqtarët dhe prokurorët në Republikën e Shq
Berisha denoncon Zamira Kitën: Nga afera 2 mln euro te… Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook një denoncim të ardhur nga një qytetar për
Berisha: Eksponenti i PS ka dalë me kallash në dorë në Kashar Ish-kryeministri, Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një tjetër denoncim mbi fushatën elektorale.
Berisha publikon detajin tronditës për krimin makabër në Këlcyrë Ish-kryeministri Sali Berisha ka gjetur disa bashkëautorë në krimin e rëndë që tronditi këtë të dielë jo vetëm Këlcyrën
Përndiqte dhe kërcënonte ish-bashkëshorten, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin shtetasin Uran Sh., banues në Tiranë pas denoncimit të ish-bashkëshortes s
E moshuara denoncon në Polici: Djali më vodhi televizorin Një e moshuar në Kavajë ka bërë një denoncim të pazakontë në polici, duke akuzuar djalin e saj për vjedhje. 66-veçar
Dy vite burg iranianit që ngacmoi seksualisht një të mitur Pas denoncimit nga prindërit e një djali 11-vjeçar, Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burg shtetasin iranian Mousa J
Ekspertiza/ Njerku e përdhunoi 1 ditë para denoncimit, e ëma e shfrytëzonte për prostitucion Lidhur me rastin e rëndë ku një 12 vjeçare ishte përdhunuar nga njerku i saj, ndonëse ky i fundit e mohoi në mënyrë kate
Prokuroria merr nën hetim të gjithë shefat e policisë lidhur me trafikun e drogës Krimet e Rënda kanë nisur hetimet ndaj të gjithë drejtorëve të Policisë në qarqe dhe shefave të komisariateve të përmend