999 rezultate për

denoncim

Nuk jam përdhunuar kurrë, e kam bërë denoncimin nga xhelozia Në një intervistë të dhënë pak minuta më parë për “Opinion” Xhisiela Maloku ka thënë se nuk e kanë kërcënuar asnjëherë,
Çuni i Rrahmanit dhe çuni i Bashkimit Aparati propagandistik i qeverisë ka të paktën katër ditë që përpiqet t'i bëjë shqiptarët të besojnë se çuni i deputetit
Denoncimi: Emiljano Nuhun po e heton një oficer i korruptuar Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim nga një qytetar në lidhje me çështjen e komisar Nuhut.
Denoncimet kundër deputetit socialist dhe djalit të tij, nisin hetimet në 4 komisariate Shumë shpejt kryetemë në median shqiptare u bënë denoncimet e shtetases Xhisela Maloku dhe ish-nënkomisarit Emiljano Nuh
Denoncim me emër e mbiemër: Kush janë fiset që drejtojnë drogën në Krujë Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një denoncim të ri në faqen e tij të Facebook. "Kreu i Bashkisë së Krujës Ar
Denoncimi: Si na vodhi tokën Ministria e Mbrojtjes në Jalë Në një kohë që IKMT ka nisur mëngjesin e sotëm aksionin për prishjen e 9 ndërtesave në Jalë, një familje ka denoncuar ra
DENONCIMI/ Nxënësit ecin kilometra, qeveria jep me qira shkollën e ndërtuar (FOTO LAJM) Deputeti i PD, Luçiano Boçi ka bërë publik një rast të çuditshëm nga Elbasani, sipas të cilit Ministria e Arsimit ka dhë
Shisnin atësinë e fëmijëve për 800 euro, denoncimi i shqiptares shkatërron çdo gjë Policia italiane ka shkatërruar një grup prostitucioni në Itali pas denoncimit të një vajze nga Shqipëria. Hetimet a
Denoncimi me emra: Si u rikthye në radhët e policisë i përjashtuari dy herë nga PS Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar ditën e sotme një denoncim nga një qytetar. Sipas qytetarit dixhital, një
U sulmua me 10 plumba, ky është denoncimi i fundit i Klodiana Lalës Mbrëmë në orët e vona të natës është sulmuar me breshëri plumbash banesa e gazetares Klodiana Lala. 10 plumba kallas
Denoncimi/ Zhduken dajë e nip në Shkodër! Policia bashkëpunëtore në pengmarrje Zhdukja e dy personave, dajë dhe nip, në Shkodër u mbajt e fshehtë nga Policia e Shtetit, dhe u bë publike vetëm pas den
Denoncimi: Rama i dha mikut të tij tender 1.8 milionë euro për makina me qira Opozita vazhdon me akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë për favorizim në tendera të miqve të kryeministrit.
“Oficeri i çau kokën një vajze”, policia reagon për denoncimin e Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet qytetarit dixhital ka bërë një denoncim se një oficer policie në Krujë i ka vend
E rreh i dashuri i mamasë, 17-vjeçarja e denoncon në Policinë e Durrësit Një adoleshente është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht në Durrës. Sipas denoncimit të saj, në Policinë Vendore, më
Çmenden shqiptarët, 103 denoncime për ngacmime seksuale në 3 muaj Në 3 muajt e fundit 103 raste janë referuar në Prokurori për ngacmim seksual. Ngacmimi seksual është kthyer në fenom
DENONCIMI/ Greqia po i blen çamët dhe po i bën grekë Greqia është duke blerë "shqiptare" për të rritur numrin e minoritetit grek në Shqipëri. Një qytetar nga Saranda, i c
DENONCIMI/ Kryesocialisti i Elbasani më çoi vajzën prostitutë në Gjermani (FOTO LAJM) Një qytetare i ka dërguar një letër ish-kryeministrit Berisha në të cilën denoncon kreun socialist të një lagje në Elbas
Denoncimi te Berisha/ Akuza të rënda për Nikollën: Ministrja bën emërime me zarf Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh përmes të cilit lëshohen akuza të rënda për korrupsion ndaj Minist
Denoncim: Drejtori i hetimit tatimor kërkon 5 milion lekë ryshfet Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari në të cilin denoncohej një "skandal" i drejtorit të hetimi
E FUNDIT/ Arrestohet polici në Tiranë Një oficer policie është vënë në pranga. Arrestimi i punonjësit të Policisë me detyrë specialist i menaxhimit të traf