999 rezultate për

denje

Lajm i mirë për shqiptarët! Miratohet rritja e pagës minimale, ja kur hyn në fuqi Një lajm i mirë për shqiptarët është dhënë nga Këshilli Kombëtar i Punës, duke vendosur dhe miraturuar rritjen e pagës m
Sardenja, ishulli ku shumica e njerëzve jetojnë mbi 100 vjeç Ishulli i Sardenjës njihet si vendi ku njerëzit jetojnë më së gjatë në botë, duke i kaluar 100 vjet. Ishulli i dytë m
8 teknika ekspertësh që të bëjnë shofere të aftë (FOTO LAJM) Nuk është e vështirë të drejtosh një makinë. Por nëse bëni disa përpjekje për të përmirësuar aftësitë tuaja në drejtim,
AAK-ja këmbëngul që Ramush Haradinaj është kandidat i denjë për president Kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj,thotë se çdo marrëveshje e arritur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e që ka
Tentoi të vidhte 2 kg rërë nga ishulli i Sardenjës, merr gjobën e majme turisti Një turist francez është urdhëruar të paguajë një gjobë prej 1,000 € pasi u përpoq të merrte nga Sardenja me më shumë se
8 teknika ekspertësh që të bëjnë shofere të aftë (FOTO LAJM) Nuk është e vështirë të drejtosh një makinë. Por nëse bëni disa përpjekje për të përmirësuar aftësitë tuaja në drejtim,
Histori e denjë për filma! Martesa si në përralla nga një telefonatë e gabuar Marsida dhe Bujari na treguan historinë më romantike që kemi dëgjuar ndonjëherë në Lufta e Nuseve. Ishte si subjekt film
Mbappe vazhdon të mbetet prioritet për Realin Kylian Mbape është shënjestra e parë për Realin, i cili këtë sezon gjithashtu kuptoi se pa një lojtar fenomenal që garan
Presidenti i Maqedonisë: Pres që KE të jep dritë të gjelbër Shpresoj që Këshilli Evropian do të japë dritë të gjelbër për të filluar negociatat e pranimit me BE, tha Presidenti Ste
Operacion antidrogë italo-shqiptar, 17 të arrestuar Departamenti Territorial i Karabinierëve të Olbia në koordinim me Drejtorinë e Përgjithshme të Antimafies të Cagliarit d
4 pyetje që duhet t’i bësh vetes para se të falësh një tradhti Duke qenë se jemi në një periudhë skandalesh që po burojnë nga klani i familjes Kardashian, na duhet të ndërgjegjësohemi
Lacazette nën shoqërinë e bukuroshes misterioze, relaksohet në Sardenjë (FOTO LAJM) Alexandre Lacazette vijon të relaksohet në plazhin e Sardenjës, aty ku u vendos pas një udhëtimi në Meksikë. Gjatë kë
Valverde i bindur: Xavi është i denjë për të drejtuar Barcelonën Ernesto Valverde është i bindur se Xavi Hernadez është i denjë për të drejtuar si trajner Barcelonën. Xavi konfirmoi
Joe Biden shihet si më i denjë kundër Trump Ish-nënpresidenti Joe Biden renditet në krye të listës së konkurrentëve demokratë për zgjedhjet presidenciale, siç rezul
"Jetoi denjësisht", Rezarta Shkurta uron Nexhmijen për ditëlindje (VIDEO) Rezarta Shkurta këngëtarja dhe fotomodelja e njohur por edhe një pjesëtare e afërt e familjes së diktatorit Enver Hoxha
Gerrard presion Grezdës: Lufto për vendin e titullarit, dhe na bind që je i denjë të luash për Rangers Eros Grezda nuk po kalon një moment të mirë, pasi që nga transferimi te Ranger, është përballur me kritika të shumta dhe
Kujdes! Celulari, më i pistë se një ndenjëse tualeti Ato janë pajisjet e shndrritshme që ofrojnë gjithçka vetëm nëpërmjet një lëvizjeje me gisht në ekran. Por personat që nu
“Shaqiri e ka zëvendësuar denjësisht Coutinhon” Paraqitjet e Xherdan Shaqirit me skuadrën e Liverpool kanë lënë përshtypje të mira te drejtuesit, por edhe legjendat e “
E larguan si të padenjë, sot Interi i lutet këtij super lojtari Interi është vënë në kërkim të mbrojtësit italian, Cristiano Biraghi. Skuadra e Spalletit është duke menduar seriozis
Turistët shqiptarë rrezikojnë 3 mijë euro gjobë pasi morën rërë në Sardenjë Babë e bijë nga Shqipëria ishin drejtuar në portin Olbia Isola Bianca. Por gjatë një kontrolli, autoritetet italia