999 rezultate për

denim

Festën e golit ia dedikoi Maradonës, ky është dënimi i Komisionit për Leo Messin Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi u dënua me 600 euro nga Komisioni për kartonin e verdhë që mori në ndeshjen e fundit
Prokuroria kërkoi 10 vite dënim me burg, në Turqi marrin vendimin për Sinan Idrizin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Lartë e Stambollit, në lidhje me ak
Kryeprokurori i Hagës parashikon dënim të përjetshëm për Hashim Thaçin (FOTO LAJM) Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale të Hagës, Jack Smith, në letrën e tij drejtuar Gjyqtarit të Procedurës Paraprake, N
AAK kërkon rishikim të masave anti-COVID: Nuk ndërgjegjësohen qytetarët me kamxhik e me dënime Deputeti i AAK-së, Gazmend Syla ka thënë se institucionet e Kosovës brenda orësh kanë marr
Bleu 300 automjete në Ministrinë e Brendshme, gjykata ul dënimin për Gjoko Popovskin Ish-ndihmësi i Ministrit për blerje publike në Ministrinë e Brendshme, Gjoko Popovski është dënuar me 5 vjet burg në ven
Lista e Shqipërisë: Reja heq dënimet, zbuloni 27 lojtarët e grumbulluar Shqipëria luan më 11, 15 dhe 18 nëntor kundër Kosovës, Kazakistanit dhe Bjellorusisë. Trajneri Edy Reja ka shpallur list
"Dënimi më i madh që mund të merrja", Megi Pojani e infektuar me Covid-19 (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Megi Pojani njoftoi në profilin e saj shumë të populluar në Instagram se ishtë infektuar me COVID-19, p
Njëri me dënim të përjetshëm, kapen dy shqiptarët e arratisur nga burgu në Greqi Dy shqiptarë janë vënë në pranga në Greqi, pasi ishin arratisur nga burgu. Në Selanik, në zonën e Neapolit është kapu
Ish-presidenti i Koresë së Jugut dënohet me 17 vjet burg Gjykata e Lartë e Koresë së Jugut ka konfirmuar dënimin 17 vjet bùrg, të marrë në apel për ish-presidentin Lee Myung-bak
Përfundon gjykimi për dosjen e nxehtë 339, me sa vite burg janë dënuar të pandehurit Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, ku në përfundim të
I akuzuar për disa vrasje, numri dy i bandës së Lushnjes kërkon uljen e dënimit Numri 2 i ish-bandës së Lushnjës Enver Dondollaku, i cili ndodhet pas hekurave në burgun e Peqinit, kërkon të ulë vitet
Krahu i djathtë i Aldo Bares kërkon t'i njihet burgu i Italisë Numri dy i Bandës së Lushnjes, i njohur si njeriu më i afërt i Aldo Bares, Enver Dondollaku ka dorëzuar në Gjykatën e El
Ish-ministri: Maskë në rrugë? Ky vendim është dënim me vdekje! Pas vendimit të fundit të qeverisë për ta bërë të detyrueshme mbajtjen e maskës kudo, si masë anti-Covid, ish-ministri i
Zani Çaushi kërkon lirimin: Më keni llogaritur gabim vitet e dënimit Zani Çaushi, i njohur si drejtuesi i bandës së Vlorës dhe i dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Lartë, kërkon l
Zbulohen shprehjet raciste të Neymar, braziliani rrezikon tjetër dënim (VIDEO) Neymar vazhdon të mbetet një çështje e nxehtë në Francë. Ylli brazilian i cili skualifikua me dy ndeshje nga komisioni i
Gordana Jankullovska dërgohet në burg Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut, Gordana Jankullovska, të hënën në mbrëmje është dërguar në b
Nuk njihet! "Zogu i Tiranës" bëhet i gjallë, tregon si e ka transformuar dënimi (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh mungesë Hermes Nikaj është bërë i gjallë me një foto nga "Arresti shtëpiak" ku ndodhet. Hermes Nikaj
Zbulohet pika në statutin e UEFA-s për heqjen e dënimeve, pse Skënderbeu synon faljen (FOTO LAJM) A mund të falet Skënderbeu nga UEFA? Ka pak shanse… Madje vetë klubi, pas shumë hezitimesh vendosi të dalë me një komuni
Dënimi nga UEFA, Skëndërbeu ka një shpresë (FOTO LAJM) Skënderbeu vuan një dënim të rëndë nga UEFA, për shkak të trukimeve të bëra në ndeshjet e kupave të Europës. 10 sezone p
Presidenti i PSG-së rrezikon dënim me burg Prokurori zviceran ka kërkuar 28 muaj burg për Nasser Al-Khelaifi, president i PSG dhe beIN Sports, për pretendimin e ko