999 rezultate për

demtuar

Lajme të mira për tifozët e Interit, Sanchez nuk është dëmtuar nteri do ta kenë sulmuesin Alexis Sanchez të gatshëm për sfidën kundër Udineses. Kushtet e kilianit nuk ishin mjaftë
Mjeku bën deklaratën e fortë: COVID-19 ka dëmtuar rëndë të rinjtë! Nwse keni menduar se COVID-19 dwmton vetwm moshat e mwdha, e keni menduar gabim. Koronavirusi mund të shkaktojë prob
Tërmet në ishullin grek, ngjall frikë edhe në Turqi Një tërmët me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter goditi pak më parë ishullin Samos në Greqi duke rikthyer panikun tek grek
Telashe për Real Madrid, Eden Hazard lë fushën e lojës i dëmtuar Po luhet në këto momente ndeshja midis Real Madrid dhe Alaves, e vlefshme për javën e 10-të në La Liga. Madrilenët po
I vdiq vajza nga tërmeti, familja Biqiku ende jeton në pallatin e dëmtuar (FOTO LAJM) Kalendari i familjes Biqiku, ka ndaluar më 26 nëntor 2019, kur familja banuese në kombinat humbi vajzën nga tërmeti.
Telashe për Realin, Ramos lë fushën i dëmtuar me Spanjën Triumfi i Spanjës ndaj Gjermanisë duket se i ka hapur telashe Real Madrdit. Kapiteni i iberikevë dhe madrilenëve Ser
"Sakatohet" Liverpooli, Henderson lojtari i 17 i dëmtuar Liverpooli është shenduar në një skuadër për emergjencë gjatë kësaj kohe. Jordan Henderson është larguar nga ndeshja
Vazhdojnë lajmet negative për Realin, edhe Valverde në listën e të dëmtuarve Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e mesfushorit Federico Valverde. Uruguaiani pësoi lëndim në humbjen turpëruese nd
Juventusi i shqetësuar, Ronaldo i dëmtuar dhe Dybala me probleme shëndetësore Juventus nuk po bën aspak mirë në kampionat dhe dje në mesditë, kur pritej të bënte kthesën në një transfertë të vështir
Të infektuar dhe të dëmtuar, Tuchel ka në dispozicion vetëm 12 futbollistë Paris Saint Germain regjistroi fitoren e 8-të rresht të shtunën në mbrëmje në Ligue 1 pasi mposhti Rennes me rezultatin
Makina fluturon nga rruga, plagosen dy të rinj dhe një i mitur Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot rreth orës 14:30, në aksin rrugor Lushnjë-Rogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të
CHAMPIONS/ Bayern Munchen - Atletico Madrid, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në njërën anë, kampioni, Bayern. Në tjetrin, aspiruesi i përjetshëm, Atlético. Gjashtë Kupa Evropiane kundër zero të dhi
Dhimbje koke për Piolin, Calhanoglu largohet me paterica nga stërvitja Në kulmin e entuziazmit si rezultat i shtatë fitoreve në shtatë ndeshjet e fundit, vjen lajmi që askush nuk e priste te
I riu që fitoi betejën me COVID rrëfen tmerrin: Trupi im është dëmtuar! Petro është 25 vjeçari, i cili ndonëse ishte në gjendje shumë të mirë shëndetësore, iu desh të përballej me fazën më të
Rebic i dëmtuar, synon rikthimin për derbin ndaj Interit Ante Rebic ka pësuar një dëmtim serioz. Anëtari i Milan, kroati Ante Rebic, ka pësuar një lëndim tejet serioz, por ai
Dërgohet me urgjencë te Trauma 11 vjeçari, shoferi e përplasi dhe ja mbathi nga vendi Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Kukës-Gostil, ku si pasojë e një aksidenti ka mbetur i
Truk shumë i thjeshtë në shtëpi, si të kuptoni nëse ju janë dëmtuar flokët pas plazhit (FOTO LAJM) A i keni flokët e shëndetshëm, aq më tepër pasi keni bërë plazh ku dielli, uji me kripë mund t'jua ketë dëmtuar? Mjaf
​Katër shenjat se mëlçia juaj është dëmtuar Simptomat e cirrozës së mëlçisë mund të ngatërrohet me ato të kushteve më pak të rënda shëndetësore. Cilat janë shenj
Truk shumë i thjeshtë në shtëpi, si të kuptoni nëse ju janë dëmtuar flokët pas plazhit (FOTO LAJM) A i keni flokët e shëndetshëm, aq më tepër pasi keni bërë plazh ku dielli, uji me kripë mund t'jua ketë dëmtuar? Mjaf
Si të dezinfektoni telefonin pa dëmtuar ekranin Nëse jeni të shqetësuar për mundësinë se mund të infektoheni përmes sipërfaqeve që prekni, nuk jeni të vetmit. Studime t