999 rezultate për

demtimin

Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas Napoli ka konfirmuar lëndimin e mbrojtësit Kostas Manolas. Manolas u lëndua në fitoren ndaj Udineses, derisa u largua
Lajm pozitiv për Barcelonën, Dembele lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele është rikthyer në stërvitjen të plotë këtë javë. Francezi është duke vazhduar
Lajm pozitiv për Milanin, Ibra lë pas dëmtimin Pritja e gjatë e tifozëve të Milanit për të parë sërish Zlatan Ibrahimovic në fushë me fanellën e kuqezinjëve do të përf
Reali konfirmon dëmtimin e sulmuesit para ndeshjes me Borussia Monchengladbach Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e sulmuesit Luka Jovic. Serbi që është shëruar nga COVID-19 pritej të rikthehej n
Momentalisht kryesues, Lampard flet për titullin dhe dëmtimin e Ziyech Chelsea mposhti Leeds United në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. "The Blues" u rikthyen nga disavantazhi për
Kastriot Dermaku lë pas dëmtimin dhe i bashkohet Lecces Kastriot Dermaku ka kaluar dëmtimin e pësuar rreth një muaj më parë dhe tani është gati për të zbritur në fushën e lojës
Spaja konfirmon dëmtimin e Sergio Busquets, nuk dihet sa do të mungojë Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar ajo e djeshmja për Spanjën. Iberikët u ndalën nga Zvicra (1-1), në ndeshjen e vlefsh
Muric kalon dëmtimin, Girona e lejon të grumbullohet me Kosovën Portieri i Kosovës, Aro Muric nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje me skuadrën e tij Girona, që prej ndeshjes Greqi – Kosovë,
La fushën në minutën e 72', Juventusi konfirmon dëmtimin e Ronaldos Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pësoi lëndim në ndeshjen ndaj Lazios. Portugezi realizoi gol pas vetëm 15 minuta
Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Shqiptari sulmoi policinë me acid gjatë aksionit antidrogë në Angli Një shqiptar akuzohet se ka sulmuar policinë angleze me acid. Ngjarja për të cilën akuzohet ka ndodhur në Dale Close,
Meta për akuzat ndaj Thaçit e Veselit: Strategji për njollosjen e UÇK dhe dëmtimin e Kosovës Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka reaguar pas akuzave të ngritura nga Gjykata Speciale ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim T
Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez jo vetëm që është rikthyer në stërvitje, por ka treguar se nuk ka humbur asnjë shkëlqi
Ankth te Dortmundi për dëmtimin e Haaland, pritet përgjigjja e kontrollit mjekësor Janë orë pritjeje dhe nervozizmi te Borussia e Dortmundit. Verdhezinjtë dolën “me kocka të thyera” nga sfida kryesore e
Mbrojtësi i Juventusit lë pas dëmtimin e rëndë, rikthehet në stërvitje Merih Demiral ka rifilluar stërvitjen me Juventusin. Mbrojtësi turk lëndoi ligamentin më 12 janar dhe pritej të humbi
Lajme të mira për Realin, Hazard lë pas dëmtimin dhe rinis stërvitjen Pas operacionit të kryer të Dallas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Eden Hazard duket se ka lënë pas dëmtimin e rën
Buzëqesh Juventus, ylli i ekipit lë pas dëmtimin dhe bëhet gati për ndeshjen ndaj Lyon Sulmuesi i Juventusit Gonzalo Higuain është rikuperuar plotësisht nga dhimbjet në shpinë dhe konfirmohet se është gati p
Mesfushori i Kombëtares lë pas dëmtimin, gati të kthehet në fushë Keidi Bare ka më shumë se një muaj që qëndron jashtë fushës së blertë për shkak të një dëmtimi në datën 5 janar. Fill
Super lajm për Realin, Hazard lë pas dëmtimin Pritja ka mbaruar, ylli i Real Madridit, Eden Hazard ka lënë pas dëmtimin dhe është rikthyer në stërvitje me klubin prej
Keidi Bare kalon dëmtimin, stërvitet normalisht me Malagën Trajneri i Malagës, Sergio Peliser, ka marrë një lajm të mirë nga infermieria. Keidi Bare është i gatshëm të luajë nd