999 rezultate për

demtimi

Buzëqeshin tifozët e Juves, Sarrit i rikthehen nga dëmtimi 3 lojtarë Pas fitores ndaj Interit në “San Siro” dhe vendit të parë në kampionatin italian, për Juventusin vijnë lajme të mira edh
Rikthehet nga dëmtimi 40 milionshi i Milanit Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë. Kjo është zbuluar nga llogaria e tij n
Dëmtimi i nervave, 8 shenjat që nuk duhen neglizhuar Trupi i njeriut përshkohet nga miliarda nerva. Shumica prej tyre janë periferikë dhe kanë një funksion primar: shpërn
Sensi tremb Interin, rezonanca magnetike tregon nëse do jetë kundër Dortmund Inter ka dalë i mundur nga derbi i Italisë përballë Juventus, por ajo që shqetëson ende kampin zikaltër e mbi të gjithë
Dëmtimi i rëndë i Lloris, francezi kthehet vitin e ardhshëm Portieri i Tottenham, Hugo Lloris, ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë në ndeshjen kundër Brighton. Lloris ka dëmtuar
Dëmtimi i Zappacostas, detyron Romën të hidhet në sulm për Hysajn Davide Zappacosta iu bashkua Romës në vere nga nga Chelsea, por mbrojtësi i djathtë ka këputur ligamentet dhe do të mbet
Dëmtimi i Shaqirit, vjen lajmi nga infermieria e Liverpoolit Xherdan Shaqiri nuk është i gatshëm për skuadërn e Liverpoolit. Shqiptari prej javës vuan një dëmtim dhe do ti duhet të
Dëmtohet sërish, Valverde flet për gjendjen e Messit Barcelona u rikthye te fitorja por Lionel Messi me dëmtimin e tij prishi festën katalanasve. Argjentinasi luajti vetë
Barcelona rikthehet te fitorja, Messi rikthehet te dëmtimi (VIDEO) Barcelona e ka rigjetur rrugën e fitores në La Liga pasi e mundi 2:1 Villarrealin, por nuk mund të jetë plotësisht e qet
Rashica lë pas dëmtimin, stërvitet rregullisht me Werder Bremen (VIDEO) Milot Rashica i cili vuajti një dëmtim duke i munguar Kosovës në dy ndeshjet e Euro 2020 ndaj Cekisë dhe Anglisë, prej n
Messi lë pas dëmtimin, stërvitet si një kafshë (VIDEO) Lionel Messi i cili është i dëmtuar dhe nuk mund të ndihmojë Barcelonën, po vijon fazën e rikuperimit. Së fundmi nga
Brokoli i dobishëm për trurin Disa nga ushqyesit dhe përbërësit bioaktivë në brokoli mund të ngadalësojnë dobësimin e mendjes, të ndihmojnë funksionim
Dëmtimi, Ronaldo nuk luan ndaj Triestes Juventusi po bën përgatjet e fundit me miqësore para fillimit të sezonit të ri ku e presin ndeshje të forta në kampionat
Dëmtimi i Hernandez, lajm i keq për tifozët kuqezi Dalin rezultatet e para të analizave të mbrojtësit francez të Milanit, Theo Hernandez, i cili u dëmtua në një ndeshje mi
Jurgen Klopp flet për dëmtimin e Xherdan Shaqirit Jürgen Klopp ka konfirmuar se Xherdan Shaqiri po përballet me një lëndim. Shaqiri u kthye në Liverpool të hënën në më
Dëmtimi i KZAZ-ve, arrestohen 2 persona Pas ngjarjeve të ndodhura disa ditë më parë ku në shumë qytete të vendit, mijëra simpatizant dhe mbështetës të Partisë D
EMRAT/ Sulmuan KZAZ-në në Tropojë, arrestohen 7 persona Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme ku disa shtetas kanë dëmtuar materialet zgjedhore në KZAZ Nr. 09, Bas
Ky driblim i Neymar nuk duhet humbur për asnjë arsye, i rrallë (VIDEO) PSG fitoi ditën e sotmë përballë Angers me rezultatin 2-1. Një nga protagonistët kryesorë në këtë ndeshja ka qenë sul
Manchester City "hakmerret" ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka fituar 1-0 në përballjen me Tottenham, katër ditë pas eliminimit që "Gjelat" iu bënë në Champions Lea
Neymar rikthehet në fushë pas një dëmtimi të gjatë Neymar e ka lënë pas dëmtimin e gjatë dhe nesër mund të kthehet në fushë, në ndeshjen kundër Monacos, ka bërë të ditur t