999 rezultate për

demtimi

Vjen goditja e dytë për Van Dijk, humb edhe Evropianin Sezoni për Virgil Van Dijk mund të quhet i përfunduar, por mbrojtësi holandez rrezikon të humbasë edhe Europianin verën
Dëmtimi i Calhanoglu qetëson Milanin! Ja kur kthehet turku në fushë Siç është raportuar nga Sky Sport, Hakan Calhanoglu do të duhet të qëndrojë jashtë fushave për rreth dhjetë ditë. Duk
Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Shqiptari sulmoi policinë me acid gjatë aksionit antidrogë në Angli Një shqiptar akuzohet se ka sulmuar policinë angleze me acid. Ngjarja për të cilën akuzohet ka ndodhur në Dale Close,
Mungesat, Kombëtarja luajti pa 11 titullarë ndaj Kazakistanit Shqipëria luajti dje pa një ekip titullarësh, për arsye dëmtimi apo lojtarë që nuk erdhën si pasojë e pandemisë. Str
Tjetër lojtar në dyshim për grumbullimin me Kosovën për shkak dëmtimi Situata mund të përkeqësohet akoma më shumë për skuadrën kombëtare të Kosovës. Në kohën kur Milot Rashica mungon, Ami
Dëmtimi detyron Serena Williams të tërhiqet nga French Open Serena Williams është tërhequr nga French Open përpara ndeshjes së raundit të dytë kundër Tsvetana Pironkova, për shkak
Dëmtimi nuk është serioz, Rebic mund te jetë gati për derbin ndaj Interit Ante Rebic la fushën e lojës i dëmtuar në transfertën e djeshme të Milanit ndaj Crotones, ndërsa sot ka kryer edhe ekzam
E konfirmuar: Zaniolo 6 muaj pa futboll, dëmtimi është i rëndë Nicolo Zaniolo mbyll vitin, pas dëmtimit të pësuar në sfidën e djeshme që Italia fitoi kundër Holandës. Mesfushori i Rom
Mbappe: Qava gjithë natën nga dëmtimi, unë dhe Neymar kemi ndryshuar Kylian Mbappe është një nga arsyet se përse PSG është tashmë në finalen e Champions League. Sulmuesi i talentuar ndr
Xhaka i pafat, lë fushën për shkak dëmtimi në çerekfinalen e Europa League (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, ka lënë fushën e lojës në minutën e 60-të, në sfidën ndaj Shakhtar Don
Entuziazëm te PSG, Mbappe mund të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Atalantës Kylian Mbappé mund të jetë në dispozicion për ndeshjen e "Final Eight" më Champions, përballë Atalantës më 12 gusht.
Birra dhe verë të gazuar: Super festë në dhomën e zhveshjes të Realit (VIDEO) Reali i Madridit u shpall dje në mbërmje për herë të 34 kampion i La Liga, shkruan Albeu.com. Madrilenët festuan në m
Shkak dëmtimi, mbrojtësi i Liverpool mbyll sezonin Matip shënoi në fitoren 4-0 ndaj Crystal Palace e cila, pas humbjes së Manchester Cityt te Chelsea, ishte e mjaftueshme
Meta për akuzat ndaj Thaçit e Veselit: Strategji për njollosjen e UÇK dhe dëmtimin e Kosovës Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka reaguar pas akuzave të ngritura nga Gjykata Speciale ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim T
Ndodh ajo që i frikësoheshin te City, Aguero do të operohet Manchester City shkatërroi 5-0 Burnley në sfidën e javës së 30-të të Premier League-s, por për Citizens kjo ishte fitore
Dëmtimi i Messit në ndeshjen ndaj Sevilla shqetëson Barcelonën Një plagë në këmbën e djathtë të Lionel Messit është parë gjatë stërvitjeve të Barcelonës, teksa argjentinasi ishte vik
Bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, Xhaka humb 4 ndeshjet e rradhës Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i
Reali triumfon ndaj Valencias, Asensio hyn si zëvendësues dhe gjen golin 30 sekonda pas dëmtimit të gjatë (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në shtëpi ndaj Valencias, shkruan Albeu.com. Për Los Blancos
Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez jo vetëm që është rikthyer në stërvitje, por ka treguar se nuk ka humbur asnjë shkëlqi