999 rezultate për

demtimeve

Viti i dëmtimeve te Liverpooli, Matip humb sezonin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka konfirmuar se qendërmbrojtësi Joel Matip do mungojë në këtë edicion shkaku i lën
Kriza e dëmtimeve tek Reali, vetëm 16 lojtarë të gatshëm kundër Levantes Real Madrid është duke pasur problem me lëndimet e lojtarëve, dhe sipas mediave spanjolle, “Los Blancos” do kenë vetëm 1
Arrestohet 32-vjeçari që përplasi për vdekje çiklisten në Kamëz Policia ka vënë në pranga një shtetas pasi ka përplasur me makinë një çikliste rreth 40 vjeçe, ende e paidentifikuar, e
SGS Automotive Albania, shton kapacitetet për kontrollin e makinave, në Tiranë e Lushnje, pas dëmtimeve të tërmetit në QKT Durrës Për shkak të dëmtimeve të ndodhura në godinën e QKT Durrës, si pasojë e tërmetit, të datës 26 Nëntor 2019, është kryer v
A ka krisje Plaza? Stafi hedh poshtë aludimet në rrjete sociale Lajmet që qarkulluan në rrjete sociale se Plaza Tiranë kishte pësuar një krisje, nuk janë gjë tjetër vecse Fake News.
Pas dëmtimeve të shpeshta Conti gati të japë gjithçka për Milanin Mbrojtësi i Milanit, Andrea Conti, në një intervistë për ‘Sky Sport Italia’ ka treguar gjithçka. Ish-lojtari i Atalantës
Aksidentohet në Prishtinë reperja Tayna Reperja Tayna është askidentuar në Prishtinë mbrëmjen e sotme. Menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli , e ka konfirmuar pë
Rey Manaj, vazhdon mallkimi i dëmtimeve Rey Manajt nuk i ndahen telashet me dëmtimet. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, ka pasur përsëri një problem ditën e sotm
Tragjike në Kamëz, 13 vjeçari vetëvritet me armën e babait Në lagjen “Laknas” në Kamëz, dyshohet që shtetasi i mitur E.D. 13 vjeç, është vetvrarë me armën e gjahut të babait tij,
"Allianz Arena" si fushbetejë, dëmton plot 5 lojtarë Bayern dhe Reali bënë mbrëmë një super ndeshje të mrekullueshme për plot 90 minuta. E keqja e këtij takimi ishin dëmt
Daja i lumtur me fitoren, por i trishtuar me alternativat e pakta për rotacion Daja pranoi se sot është i kënaqur me fitoren, që ishte edhe qëllimi i këtij takimi. Ai gjithashtu u shpreh se nuk ka sh
Zidane pas dëmtimeve të Marcelos dhe Theos, e ka një lojtar që luan ku ti thuash Dëmtimet e shpeshta në skuadrën e Real Madridit janë duke sjellur vështirësi për trajnerin Zinedine Zidane I fundit q
Barcelona gati për të përcjellë lojtarin e radhës Barcelona mund të pësojë një goditje tjetër transferimi para përfundimit të merkatos. Andre Gomes thuhet se është një
Cilat janë shkaqet më të zakonshme të dëmtimeve sportive, nga se shkaktohen ato? Dr. Julian Roshi (Kirurg Ortoped) Me traumatologji sportive nënkuptojmë çdo lloj traume që ndodh gjatë aktiviteteve sp
Kriza e dëmtimeve, Juvja mendon për Ivanovic Juventus po përballet me shumë probleme në repartin e prapavijës, jo për nga numri i golave të pësuar, por për shkak se
Allegri: Ndaj Genoas një betejë, ja situata e dëmtimeve Pas kualifikimit në Champions, Masimiliano Allegri nuk kërkon asnjë hap fals në kampionat. Sfida e radhës do të jetë nda
"Nëse do t'i postoja të gjitha fotot e dëmtimeve, do bëhej cirk" Barazimi mes Barcelonës e Atletikos së Madridit është shqoeuar me polemika pas ndeshjes ndërmjet Luis Suarez dhe mbrojtë
9 yjet në Angli që e mbyllën karrierën prej dëmtimeve (FOTO LAJM) Të shohësh futbollistët që të mbyllin karrierën për shkak të dëmtimeve është një ndër momentet më prekës që mund të ofro
Allegri super lajme nga dëmtimet, Dybala jashtë ndaj Bolognës Fillimisht Bologna dhe më pas vjen super sfida me Bayernin. Juventus do të zbresë nesër në mbrëmje në fushë për të luajt
Ja si u vra biznesmeni në Fier Tashmë disa persona janë shoqëruar në polici, lidhur me vrasjen e biznesmenit në Fier dhe më pas hedhjen e tij në nje k