999 rezultate për

demtim

"Grimca" shprese për Klopp, Jota rikthehet nga dëmtimi Buzëqesh Jurgen Klopp. Pas shumë lajmeve të këqija dhe ecurisë tejet negative të skuadrës në këtë sezon të Premier Leagu
Flick nuk i llogarit dëmtimet: Jemi Bayerni, do të bëjmë një ndeshje të madhe në Romë Bayern Munchen do të luajë sot ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të finaleve të Champions League ndaj Lazios. Gjerm
Liverpooli i "mallkuar", konfirmohet dëmtimi i Henderson iverpooli humbi derbin e qytetit ndaj Evertonit në kuadër të xhiros së 25-të të Premierligës. Përpos humbjes ndaj Eve
Sapo u rikthye, Reali konfirmon dëmtimin e Carvajal Real Madridi ka konfirmuar dëmtimin e mbrojtësit spanjoll, Dani Carvajal në ndeshjen përballë Valencias. Dani Carvaja
Zidane: Kemi shumë dëmtime, jam i shqetësuar Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është shprehur i shqetësuar nga lëndimet që po marrin "Los Blancos". Real
Pas fitores me Juventusin, Napoli konfirmon dëmtimin e Lozanos Hirving Lozano është lënduar në ndeshjen ndaj Juventusit. Napoli ka mposhtur Juventusin në kuadër të javes së 23-të t
Dëmtimi i Neymar: PSG konfirmon mungesën njëmujore, fansat e lidhin me ditëlindjen e motrës Neymar pësoi një dëmtim të mërkurën në mbrëmje, në ndeshjen ku braziliani ishte startues në ndeshjen e PSG-së kundër Cae
Bale shpiku dëmtimin? E vështirë që të besohet, Murinjo plas të vërtetën Gareth Bale duket se e ka mbyllur me futbollin e luajtur, pavarësisht se nuk i ka varur ende këpucët në gozhdë. Nëse
Reali konfirmon dëmtimin e Marcelos, në rrezik për ndeshjen me Atalantën Nuk ka paqe për Real Madridin, menjëherë pas fitores me Getafen konfirmon dëmtimin e Marcelos. Los Blancos në deklara
Si ta shmangësh dëmtimin e pulovrave të ngrohta të dimrit? Moti i ftohtë kërkon veshje më të trasha dhe të gjithë në dimër gjejnë rehat te pulovrat e ngrohta. Për fat të keq, një
Solskjaer konfirmon dëmtimin e Pogba, disa javë jashtë fushave Paul Pogba dëmtohet në momentin e tij më të mirë dhe do jetë një mungesë e rëndësishme për Manchester United në sfidat e
Barcelona konfirmon dëmtimin e mbrojtësit, mungon ndaj PSG-së Barcelona ka konfirmuar rezultatet e testeve mjekësore të bëra nga qendërmbrojtësi Ronald Araujo. Uruguaiani u detyru
Krizë dëmtimesh te Reali, dy yjet e skuadrës mungojnë në stërvitje Reali për asnjë moment këtë sezon nuk po qëndron i qetë nga dëmtimet. Jo vetëm Hazard, por edhe të tjerë si Valverde, Ca
Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas, Rrahmani gati për të përfituar Skuadra italiane, Napoli, ka konfirmuar lëndimin e Kostas Manolas. Pas rezultimit pozitiv me COVID-19 të Kalidou Koul
Hazard i "mallkuar" te Reali, mjeku i ekipit kombëtar të Belgjikës: Dëmtim shqetësues Eden Hazard është duke kaluar në një periudhë të keqe te Real Madrid kur bëhet fjalë për punën e lëndimeve. Belgu së
Viti i dëmtimeve te Liverpooli, Matip humb sezonin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka konfirmuar se qendërmbrojtësi Joel Matip do mungojë në këtë edicion shkaku i lën
Izmir Smajlaj kthehet si kampion pas dëmtimit, fiton medaljen e artë në Austri (VIDEO) Pas një mungese 6 mujore, për shkak të një dëmtimi në gju, që e detyroi të kryente një ndërhyrje kirurgjikale, atleti sh
Kriza e dëmtimeve tek Reali, vetëm 16 lojtarë të gatshëm kundër Levantes Real Madrid është duke pasur problem me lëndimet e lojtarëve, dhe sipas mediave spanjolle, “Los Blancos” do kenë vetëm 1
Lajme të mira për Lazion, Luis Alberto kalon dëmtimin Mesfushori i Lazios, Luis Alberto është rikthyer në stërvitje para sfidës ndaj Atalantas në Seria A. Pas humbjes dhe
Ndeshja e rëndësishme me Liverpoolin, Tottenham me krizë dëmtimesh Mirror raporton se mbrojtësi Sergio Reguilon pësoi një lëndim të muskujve në seancën stërvitore dhe gjithashtu edhe Ben