999 rezultate për

demokratizimi

Rudina Hajdari thyen heshtjen: Duhet elitë e re Prej disa ditwsh, deputetja e PD-sw Rudina Hajdari wshtw bwrw kryefjala e politikws nw vend pasi u tha se po krijon njw
Demokratizim për Shqipërinë, jo për partinë ! nga Artan Fuga - Demokratizimi i elitave politike dhe i organizimeve të tyre nuk ka sjell aspak medoemos demokra
Namik Kopliku: Kërkoj demokratizimin e PS por jo duke sulmuar Qeverinë Deputeti Namik Kopliku që është pjesë e Lëvizjes për Demokratizimin e PS, deklarohet kundër shumë deklaratave kundër Ben
"Marrëveshja e Ohrit, dokument paqësor që mban gjallë procesin e demokratizimit" Sekretariati për Implementimin e Marrëveshjes së Ohrit nesër shënon 14-vjetorin e nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit.
Çfarë po ndodh në kryeministri ??? Nderteses se kryeministrise si duket i jane bere modifikime qe i pame ne pamjet e transmetuara ne televizion me rastin e
Liria e medias dhe ajo e fjalës janë të rëndësishme për demokratizimin e Shqipërisë Komisioni Evropian dhe Ministria e Integrimit kanë organizuar sot seminarin për lirinë e medias dhe lirinë e fjalës, në
Arvizu: Integrimi evropian, përfitim i përbashkët Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Aleksandër Arvizu gjatë konferencës ndërkombëtare, “Demokrat