999 rezultate për

demiri

Dashuri dhe politikë për Arjola Demirin, kush është mashkulli i ri në jetën e aktores Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri, ka folur gjithmonë hapur për jetën e saj private. Gjatë një interviste së fun
Arjola Demiri i tregon të gjitha: Vendi më i çudithëm ku kam bërë dashuri (FOTO LAJM) Arjola Demiri ka qenë e ftuara e rradhës në "After Party" nga Luana Vjollca. Arjola i është përgjigjur edhe pyetjeve nga
"Më latë beqare", Arjola Demiri ndalon fëmijët ta thërrasin mami në publik (FOTO LAJM) Arjola Demiri është një ndër emrat më të lakuar në showbizzin shqiptar. Ish-missi është nënë e tre fëmijëve mirëpo duket
Arjola Demiri: Paguhem më shumë se një deputete, por do i futem politikës për Tropojën (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Arjola Demiri e ka deklaruar hapur mbështetjen e saj ndaj Partisë Socialiste dhe për tu futur në politi
Pse u bëre pjesë e politikës? Reagon aktorja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Aktorja Arjola Demiri pak ditë më parë shprehu mbështetjen e saj për Partinë Socialiste dhe përfshirjen në politikë, gja
Kosova emëron përfaqësuesen e parë në Izrael Kosova ka emëruar sot Ines Demirin, si e ngarkuar me punë e Republikës së Kosovës në Izrael. Ky hap vjen pas konfirmi
"Masturbimi" në teatër i hapi Arjola Demirit jo vetëm dyert e televizionit, por edhe ato të politikës (FOTO LAJM) Arjola Demiri, e cila guxoi të thyente një tabu në teatër duke pranuar rolin ku masturbonte në skenë, tashmë është në nj
Arjola ti je? Aktorja ekspozon gjoksin dhe duket tjetër njeri (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare Arjola Demiri njihet për format e saj bombastike dhe për fotot provokuese të postuara herë pas here në
As Lorik Canën as Robert Berishën, Arjola Demiri zgjedh reperin shqiptar si partner (FOTO LAJM) Dyshja e njohur e aktorëve, Arjola Demiri dhe Irgen Çela kanë qenë të ftuar në programin e së dielës, ‘E diell’. Mes
Izolimi po i hap telashe Arjola Demirit: Komshia thotë do thërras policinë Izolimi po i hap telashe Arjola Demirit, pasi komshia e saj po i vjen 3 herë në shtëpi duke e lajmëruar se do të thërras
Izolimi po i hap telashe Arjola Demirit: Komshia thotë do thërras policinë! Izolimi po i hap telashe Arjola Demirit, pasi komshia e saj po i vjen 3 herë në shtëpi duke e lajmëruar se do të thërras
"Ka qenë një periudhë e errët për mua", Arjola Demiri përlotet gjatë emisionit (VIDEO) Duket se kjo është periudha më e mirë për aktoren shqiptare Arjola Demirin. Pas pjesmarrjes si aktore kryesore në fil
Në mes të emisionit, Irgen Çela dhe Arjola Demiri puthen në buzë (VIDEO) Mbrëmjen e nesërme do të transmetohet në Top Channel puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Të ftuar do t
Arjola Demiri: Kur u martova, 3 ditë s'kemi dal nga dhoma (VIDEO) Aktorja shumë e dashur për publikun e që shumë shpejt do e shohim në "I love Tropoja", Arjola Demiri ishte e ftuar sot n
"Kur u martova, 3 ditë nuk kam dalë nga dhoma", aktorja flet për divorcin Arjola Demiri, ka folur gjithmonë për divorcin, por shumë pak sesi është ndjerë në ditët e para të martesës. Në “E Diell
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
Vazhdon gjykimi për "Monstrën" Në Gjykatën Penale në Shkup sot do të vazhdojë gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës më 12 prill 2012
“Monstra”, në makinë ka pasur 4-5 persona, por MPB ka gjetur gjurmë vetëm nga Alil Demiri 4-5 persona janë vozitur me veturën “Opel Omega”, por prej 4 profileve të ADN-së nga gjurmët biologjike, vetëm njëri ësh
Përplasi prostitutën shqiptare në Itali, kush është bashkëkombasi i arrestuar Autoritetet italiane kanë arrestuar një 23 vjeçar shqiptar, pasi ky i fundit ka përplasur me furgonin e tij një vajzë sh
Panucci: Për këtë arsye nuk e thirra Trashin dhe Demirin në Kombëtare Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, doli sot në konferencë para mediave, në prag të sfidës së nesërme mi