999 rezultate për

demi

Fituan Kupën e 8, klubi feston me 10.000 tifozë në stadium në kohë pandemie (VIDEO) Festë e çmendur bashkë me tifozët dhe fitimi i Kupës së tetë në historinë e klubit. E mërkura ka qenë një fantastike
U karantinua në fshat gjatë pandemisë, por Rita Orës i paska kushtuar sa qimet e kokës (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, njihet për jetën luksoze që bënë e mesa duket edhe gjatë karantinimit nuk ës
Një nga vendet më të goditura nga pandemia, Italia hap kufijtë Italia ka riphapur kufijtë e saj për turistët nga shumica e vendeve të tjera evropiane. Kufizimet e udhëtimit brenda
Ministrja Denaj: Ekonomia në recesion nga pandemia, ja plani i rimëkëmbjes Qeveria i ka ulur ptishmëritë për ecurinë e ekonomisë këtë vit. Sikurse kanë parashikuar institucionet ndërkombëtare, ed
"Çuditë" e pandemisë, këpucari krijon këpucët anti-covid (FOTO LAJM) Distancimi fizik ka qenë një ndër rregullat kryesore që është kërkuar nga autoritetet shëndetësore në mbarë botën për të
Gjatë pandemisë, te Barcelona janë infektuar 5 futbollistë Sipas RAC1 Tú Diràs, 5 lojtarë të Barcelonës dhe 2 nga stafi teknik janë infektuar me koronavirus gjatë pandemisë. RA
Jetë luksoze si normalisht, si e kanë kaluar karantinën fëmijët e miliarderëve (FOTO LAJM) Mesa duket pandemia e koronavirusit nuk ka cënuar dhe frikësuar aspak fëmijët e miliarderëvë nëpër botë. Ata kanë kaluar
Infektimi i deputetit me COVID 19, vetëizolohen ministrat dhe zyrtarët e tjerë Deputeti shqiptar i LSDM, Muhamed Zekiri ka dalë pozitiv me Covid-19 dhe kjo ka sjellë menjëherë efektin zinxhir të izol
Demi: Presim ta fitojë Kukësi se ka thënë Safeti, sezonin tjetër e nisim në stadiumin tonë Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ishte i ftuar sot në një lidhje direkte në “E Diell” ku ka folur për rifillimin e
Low i befasuar me cilësinë e Bundesligës pas pandemisë Trajneri i kombëtares gjermane, Joachim Low, është shumë i kënaqur me ndeshjet e zhvilluara deri më tani në Bundesliga:
Festa e titullit në kushte pandemie, shembulli vjen nga Austria (VIDEO) Futbollistët e kanë të vështirë që të festojnë fitoret dhe sukseset e tyre për shkak të pandemisë së koronavirusit. R
Arjola ti je? Aktorja ekspozon gjoksin dhe duket tjetër njeri (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare Arjola Demiri njihet për format e saj bombastike dhe për fotot provokuese të postuara herë pas here në
Nga Tayna te Ledri, shumat marramedëse që humbasin për shkak të pandemisë këngëtarët shqiptarë Pandemia e Koronavirusit ka shkaktuar shumë probleme ekonomike për të gjithë, por më të prekurit me siguri janë këngëtar
U bë "hero" i gjithë shqiptarëve, Pëllumb Pipero merr titullin e nderit Mjeku i njohur Pëllumb Pipero është kthyer në "heroin" e të gjithë shqiptarëve që nga shpërthimi i pandemisë së koronavi
Brataj flet për kërcënimet që mori gjatë pandemisë: Më thuaj kush je, do të vras! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në Open në Top Channel foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë po
Messi: Mezi e prisja Copa American Leo Messi foli për mënyrën se si po jeton këto ditë me seancat stërvitore para rifillimit të La Ligas dhe si ka ndikuar
Covid-19, vazhdon lehtësimi i masave izoluese në Kosovë Në Kosovë, nga data 28 maj, do të fillojë lehtësimi i mëtejshëm i masave të izolimit kundër koronavirusit. Ministri n
Pandemia ulë këmbimin tregtar në Maqedoninë e Veriut Këmbimi tregtar i Maqedonisë së Veriut me shtetet tjera në periudhën janar-mars ka shënuar rënie në krahasim me periudhë
Pas shpërthimit të pandemisë, amerikanët "kërcënohen" nga minjtë Teksa pndemia e koronavirusit mbylli bare dhe restorante, kanë "shërthyer" minjtë paralajmëron Qendra për Kontrollin dhe
Pandemia dhe izolimi rrisin problemet në shëndetin mendor Përveç problemeve shëndetësore që COVID-19 ka sjellur për miliona njerëz në botë, është edhe një pjesë e madhe që ka për