999 rezultate për

dembele

Barcelona e vendosur të luftojë deri në minutat e fundit për Dembelen Barcelona këtë herë do të bëjë përpjekjen përfundimtare për të nënshkruar me Ousmane Dembele. Pala gjermane i kanë dh
Dortmund etiketon zëvendësuesin e Dembeles, nëse Barca paguan 150 mln euro Pavarësisht bindjes dhe kokëforcisë së Dortmundit për të mos e shitur Dembelen pa 150 mln euro, përsëri ata po vëzhgojnë
Dortmundi nuk zbret çmimin e Dembeles Borussia Dortmundi e ka bërë të qartë se nuk do të bisedojë me Barcelonën për çmimin e Ousmane Dembeles. Klubi gjerma
Tifozi shqiptar i Barcelonës i kërkon Dembeles që tu bashkohet sa më parë (FOTO) Dembele nuk po torturon vetëm veten transferimin tek Barcelona. Katalanasit e presin me padurim transferimin e tij, a
Dortmund dhe Barcelona diskutuan dje për Dembelen, u vendosën shumë gjëra Borussia Dortmund ka rënë dakord të negociojë me Barcelonën për shitjen e mundshme të Ousmane Dembele, por ata janë të p
Barcelona do të heqë dorë nga Coutinhon për të finalizuar marrveshjen me Dembelen Në Gjermani kanë filluar ethet, Barcelona është nga momenti në moment në tërheqje për brazilianin Coutinho. Katalanasve
Menaxheri i Dortmundit: Dembeles i falet, është një 20-vjeçar i papjekur Për të qetësuar tifozët e Dortmund, ka menduar menaxheri i përgjithshëm i klubit. Ai për të gjithën këtë rrumujë të shka
Drejtori sportiv i Borussia: Barcelona e di se si e shesim ne Dembelen, mos provojë ndryshe Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc, ka pranuar se do ta shesë Ousmane Dembele në Barcelonë nëse kërkesat
Presidenti i Bayernit: Me këto budallallëqe që po ndodhin nuk kam më respekt për Barcelonën Interesimi i vazhdueshëm për Ousmane Dembele ka zemëruar presidentin e Bayern Mynich Uli Hoeness, i cili gjithashtu krit
Barcelona etiketon emra shtesë nga frika se del duarbosh nga dyshja Coutinho-Dembele Teksa tentativat e tyre për Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele kanë gjetur një rrugë pa krye, Barcelona po përpiqet t
Një 21-vjeçar bën të gjithë Dormundin të flasë për të, të gjithë i ka kundra Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, është kritikuar nga shokët e tij, duke përfshirë Gonzalo Castro për mos
Dortmund mohon deklaratën e Barcelonë se është afër Dembeles: As një hap nuk kanë bërë para Intensiteti i Barcelonës për transferimin e Dembeles nga Borussia Dortmund, mesa duket nga humbur ritmin. Hans-Joachi
Menaxheri sportiv i Barcelonës i premton Realit nënshkrimet me Coutnhon dhe Dembelen Menaxheri sportiv i Barcelonës Pep Segura ka thënë se klubi është "afër" për të nënshkruar me Philippe Coutinho dhe Ousm
Mediat italina: Barcelona po flen gjumë për Dembelen, lojtari e pret Sky Sports Neës raporton se aktualisht nuk ka bisedime mes Barcelonës dhe Borussia Dortmund mbi transferimin e Ousmane D
Gjesti i fundit i Dembeles bind gjërmanët, se francezi po ikën (FOTO) Nga Bild janë postuar fotografi të cilat tregojnë se familja e Dembeles po ngarkon bagazhet në makinë. Gjë që ka çuar
Situata e Barcelonës me Coutinhon dhe Dembelene Si Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele mbeten të dy në listën e dëshirave të Barcelonës. Lojtarët Blaugranas kanë
Dortmund ultimatum Dembeles: Brenda dy javësh duhet të jetë vendosur e ardhmja jote Borussia Dortmund ka njoftuar përfaqësuesit e Ousmane Dembele që i është caktuar një afat kohor për arritjen e një marrë
Dortmund zbulon se çfarë u vendos nga takimi i mbrëmshëm për Dembelen Borussia Dortmund ka pezulluar Ousmane Dembele "deri në njoftimin tjetër". Vendimi u mor pas një takimi mbrëmë mes me
Dhe kjo i duhej Barcelonës për nënshkrimin e Dembeles Real Madridi është interesuar tek Borusia Dortmund për Ousmane Dembele, raporton RAC-1. Barcelona e ka rreshtuar Demb
Trajneri i Dortmundit tregon se kur do të merret vendimi për Dembelen E ardhmja e Ousmane Dembele është afër për t'u zgjidhur. Kjo u konfirmua nga trajneri Peter Bosz, i cili ka bërë me dije