999 rezultate për

dello

Koret raciste ndaj Napolit, Juventusi rrezikon t’i mbyllet pjesa e ultrasve në stadium Ndeshja midis Napolit dhe Juventusit u mbyll me një fitore me përmbysje nga ana e bardhezinjve. Por pavarësisht rezu
"Sonte do të të provoj shefi i pari", brenda bordellos me prostituta nga Shqipëria në Tetovë Nën emrin e një shoqate artistike, disa persona kërkojnë të punësojnë vajza të reja si sekretare nëpërmjet njoftimeve “o
Interi “blindon” Icardi kjo është marrëveshja e re Mauro Icardi ka qënë shumë i kërkuar në këtë merkato vere, ku është përfolur edhe për një transferim te klubi i Real Mad
Jo vetëm Ronaldon, Juventusi projekton një tjetër blerje të bujshme Juventus nuk njeh limite në merkato. Pas mbërritjes së Mattia Perin, Emre Can, Joao Cancelo, Leonardo Spinazzola, Ma
Ndryshim plani, në këtë datë zbarkon Ronaldo në Torino Juventusi ka bërë atë që quhet “goditja e shekullit” duke i marrë Realit të Madridit, yllin e ekipit, Cristiano Ronaldon
Donin të vrisnin Zijadin Selën, 81.5 vite burg për 7 huliganët maqedonas Gjykata Penale e Shkupit dënoi sot me gjithsej 81,5 vjet burg 7 të akuzuarit për tentimin për vrasjen e deputetit Ziadin
Funksionon si "shtet më vete", brenda bordellos 200-vjeçare (FOTO LAJM) Bangladeshi është një nga vendet e pakta muslimane në botë ku prostitucioni është ligjor. Bordello "Kandapara" në rr
Ditari i pabotuar i ushtarit italian: Nga bodelloja ne Elbasan tek netët në "Tomorr" (FOTO LAJM) Një histori aq sa e pabesueshme eshte mjaft informuese se çfarë ndodhte në Shqipëri gjatë luftës së Dytës Boterore ka ar
Balotelli dëshiron kthimin në Seria A Mario Balotelli besohet se dëshiron një rikthim në Serie A. Edhe pse ai është i kërkuar nga Olympique Marseille, Arse
Juventus nxjerrë në shitje Higuain Gonazalo Higuain tashmë mbylli sezonin e dytë tek skuadra e Juventus, por aventura e tij tek "zonja e vjetër" duke se ka
Milani çon ndërmend emra të mëdha në merkato Sipas mediumit italian Corriere dello Sport, Mandzukic është sulmuesi ideal për Milanin e Gennaro Gattusos, që refuzoi d
Ceferin ua kujton ekipeve Fair Playn Financiar: Kujdesni duhet respektuar Presidenti i UEFA-s, Alexander Ceferin, ka thënë se nuk duan të dëmtojnë me sanksionet e Fair Play Financiare. Milan
Interi tërheq interesimin për brazilianin Bernard Interi përfundimisht nuk është më i interesuar më për Bernardin. Lojtari i Shakhtar Donetsk, Bernard mbetet pa kontra
Milan e gjen mënyrën si të arrijë tek Belotti I riu Patrick Cutrone është ndër lojtarët më në formë te Rosonerrët ndërsa Kalinic në garën e sulmuesve është aktualisht
Si u pasqyrua vdekja e Astorit në shtypin italian Shtypi sportiv italian është fokusuar tek vdekja e Davide Astorit. Ai gjendet në të gjitha faqet e para ta gazetave spor
Zbulohet bordelloja online në Don Bosko, arrestohet Anushja Një tjetër rrjet prostitucioni është shkatërruar nga policia në Tiranë. Në kuadër të operacionit "Chat Line 4", ka vë
Kush është gjirokastritja që ktheu lokalin në bordello për prostituta Policia ka vënë në pranga shtetasen Vasilika Laro, pronaren e lokalit e cila kishte kthyer biznesin e saj në një bordell
Dhe fansat zgjedhin Igli Taren si drejtorin sportiv më të mirë në Itali Cili është drejtori sportiv më i mirë në Serinë? Kjo është pyetja që Corriere Dello Sport u drejton lexuesve të saj në s
E FUNDIT / Ja ku do e vazhdoj karrierën Kaka Duket se ende nuk kanë mbaruar ditët e brazilianit të famshëm, Kakas, në futbollin profesional. Gjersa ish-ylli i Mil
Analisti: Habilajt i përdornin komisariatet si bordello Analisti Andi Bushati ka folur për inkriminimin e policisë së shtetit dhe arratisjen e ish-zyrtarëve të lartë të policis