999 rezultate për

dello

Juventus-Napoli, ja kur jepet vendimi përfundimtar Vendimi përfundimtar për ndeshjen e 4 tetorit Juventus-Napoli pritet të jepet në datën 9 nëntor. Kështu raportojnë m
La Gazzetta Dello Sport: Kur Tare peshkon në Shqipëri dhe Kosovë Vedat Muriqi do të bëhet futbollisti shqiptar i radhës i cili i bashkohet në vitet e fundit skuadrës së Lacios në Serinë
Muriqi zbarkon sot në Romë, kjo pritet të jetë rroga e "luanit" Dardan Vedat Muriqi është pranë zyrtarizimit të transferimit në Lazio. Pas shumë vonesash, duket se ka ardhur momenti për tr
Nuk ka më dyshime, Suarez është i Juventusit Luis Suarez mund të quhet lojtar i Juventusit. Është ky lajmi më i fundit nga gazeta prestigjoze, Gazzetta dello Spor
Ardhja e Tonalit dhe rinovimi i Ibrës, ja super formacioni i Milanit për sezonin e ri (VIDEO) Me Tonalin që është pranë zyrtarizimit Milani po përgatitet për sezonin e ri. La Gazzeta dello Sport ka publikuar f
Interi arrin marrëveshjen me Tonalin Sandro Tonali do të jetë përforcimi i dytë i Interit në merkaton e kësaj vere. Pas Achraf Hakimit, talenti i Brescias sh
Gazzetta dello Sport: Lazio pas dyshes së Kosovës Lazio po interesohet për transferimin e dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Prestigjiozja italiane "Gazzetta dello
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë të dashurat e sportistëve që bëjnë namin (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Më herët se ç'pritej, Serie A do ti nisë stërvitjet me këtë datë Skuadrat e Serie A me shumë mundësi do të rikthehen në stërvitje më herët se c'pritej. Gazeta, Corriera dello Sport p
Rezultatet pozitive me Napolin ofrojnë Gattuson me rinovimin e kontratës Rikuperimi i shpejtë në renditje në vendin e gjashtë në kampionatin italian, barazimi me Barcelonën në takimin e parë të
Milani ofertë "tunduese" për Rangnick Prej kohësh Milani ka shprehur interes për trajnerin aktual të Leipzig, Ralf Rangnick. Gazzetta dello Sport raporton
E dashura e Pelle tërbon fansat në Maldive (VIDEO) E dashura e Graciano Pelle ka surprizuar fansat teksa ka publikuar një video duke u shfaqur mjaft seksi me bikini. M
Kopertinë raciste, Roma e Interi e kritikojnë ashpër gazetën italiane Roma, Interi e shumë të tjerë e kanë kritikuar ashpër gazetën Corriere dello Sport për publikimin e një artikulli në bal
La Gazzetta dello Sport: Juventus synon Kumbullën Marash Kumbulla po kalon një formë, jashtë të gjitha pritshmërive. Mbrojtësi shqiptar po shkëlqen me Veronën, duke u bër
Eto'o ironizon Maradonën: Nuk ke lënë shenjë në futboll Është një ndër sulmuesit më të vlerësuar në historinë e futbollit, por për Samuel Eto'o nuk ka bërë asgjë për të qënë i
Gianpaolo në fije të perit, kush mund ta zëvendësojë Tri humbje në pesë ndeshjet e para të këtij sezoni në Serie A, dy nga të fundit radhazi, janë padyshim shumë edhe për nj
Aty ku ka edhe fëmijë, çfarë ndodh brenda bordellos më të madhe të licencuar në botë (VIDEO) Një hetim shumë i kujdesshëm i BBC-së ka zbuluar një fenomen të tmerrshëm që ndodh aktualisht në Bangladesh. Edhe ps
Koulibaly presion Juventusit: Napoli fiton titullin Kalidou Koulibaly ka deklaruar i bindur se Napoli do të shpallet kampion këtë sezon në Serinë A. Koulibaly bëri të qa
Gazzetta dello Sport: Kosova, "hirushja" që ëndërron kualifikimin në "Euro 2020" Gazzetta dello Sport: Kosova "hirushja" që ëndërron kualifikimin në "Euro 2020" Kosova ka befasuar të gjithë jo vetëm
Gafa e organizatorëve francez me himnin shqiptar bën xhiron e botës (FOTO LAJM) Mediat e njohura botërore i kanë bërë jehonë gafës së organizatorëve francezë me himnin shqiptar në fillim të takimit me