999 rezultate për

delfini

Komenti i Gjikos për Elitën që puthte delfinin inatos ndjekësit, reagon këngëtari (FOTO LAJM) Një koment i këngëtarit Gjiko për foton ku Elita shfaqej duke u puthur me delfinin ka sjellë shumë kritika të forta.
Dhuroi spektakël më shumë nga se mundej, delfini i vogël ngordh gjatë performacës (FOTO LAJM) Një park argëtimi po kritikohet keq pasi një delfin i vogël ka ngordhur si pasojë e mbilodhjes. Incidenti i dhimbshëm
Gjendet delfini i ngordhur në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Një delfin i ngordhur është gjetur mesditën e sotme në bregdetin e Gjirit të Lalzit. Delfini ka dalë në breg në zonën
Delfini i vogël del në breg më vrima në trup dhe gojën e gjakosur (FOTO LAJM) Ngordhja e një delfini të vogël në Australinë e Jugut është rrethuar nga misteri. Kjo pasi gjitari i vogël i detit ka
Pushuesit ndihmojnë delfinin të lindë në Gjirin e Lalëzit, fatkeqësisht i vogli nuk mbijeton (VIDEO) Nje rast i rrallë është regjistruar këtë të dielë në Gjirin e Lalëzit. Një delfin është parë në breg të detit teksa përp
Partia e Patozit "gjuan kandidatë nga zyra", ish deputeti publikon mesazhet( FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka publikuar një mesazh që sipas tij Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit, i ka
Nuk dihet fati i shokut të ngushtë të Alket Rizait, misteri i luleve në varrin e nënës (VIDEO) Delfin Musai emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga policia
Historia plot mistere e Delfinit, zhduket në Greqi por adresa dhe njerëz të çuditshëm u shfaqën Delfin Musa i emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga polici
"Delfini i bardhë" i ujërave, superjahti që s'bën zhurmë (FOTO LAJM) Super-jahti i punuar nga prodhuesi holandez Hessen, i ofron udhëtarëve një eksperiencë të mahnitshme, me fjalën e fundit
Turistët vrasin delfinin e vogël vetëm për një selfie (VIDEO) Një delfin i vogël nuk mundi të rezistonte për shumë gjatë pasi disa turistë e mbajtën shumë jashtë ujit vetëm për të b
Delfini rozë, krijesa më e bukur në tokë (FOTO LAJM) Delfinët padyshim janë krijesat më të dashura të Oqeanit. Por ndryshe nga delfinët e tjerë, ngjyrë blu, ky delfin është
Ja çfarë i mëson delfini sërfistit! (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin kur një delfin i "tregon" një sërfisti profeionist se si bëhet sa më mirë ky sport.
Delfini i rrallë fotografohet në Adriatik (FOTO-LAJM) Ishte parë disa herë në detin Adriatik, por asnjëherë nuk ishte fotografuar. Ekspertët tashmë janë vënë në kërkim të një
Momenti i lindjes së delfinit të vogël (VIDEO) Delfinët njihen si njëra ndër kafshët më të dashura për njeriun. Këto ditë, në Kopshtin Zoologjik të Chicagos njëri nga
Delfini, "dëshmitar" i dashurisë Shakira-Pique (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kolumbiane Shakira ka psotuar ditën e djeshme në llogarinë e saj në Twitter disa foto nga pushimet m
Ngordhin delfinin për të bërë foto (FOTO-LAJM) Një foto me një delfin është një kujtim i mirë në plazh por keta plazhiste kineze duket se nuk e kanë ditur që po të mba
Moment prekës, delfini kërkon ndihmë tek zhytësit (VIDEO-FOTO) Ky është momenti befasues kur një delfin kërkon ndihmë nga një grup zhytësish në Havai.Edhe pse nuk është një delfin i z
Delfini puth qenin dhe ... (VIDEO) Nuk bëhet fjalë për video montazh por për xhirime të vërteta. Në pamjet që mund ti shikoni sipër dhe që janë pjesë e fil
Cristiano në Maldive i shoqëruar nga...delfini Cristiano Ronaldo është me pushime në Maldive dhe këtë të martë ka kaluar kohë me delfinët në një pishinë, ashtu siç shi
Muzika e lartë ngordh delfinin Një delfin ka ngordhur për shkak të muzikës së lartë. Një park marine disa metra larg pishinës ku gjendej delfini me emr