E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

delegateve

Fino pranon humbjen dhe kundërshton mënyrën se si shkoi procesi i votimit Fino për mediat deklaroi se humbja nuk është një rezultat i papritur për të. Ai deklaroi se ai e kundërshton procesin si
Sa deputetë të 2 Korrikut janë gjallë e sa kanë vdekur Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim një grup përfaqësuesish të delegatëve
Dade kundër delegatëve që fishkëllyen Blushin, ja çfarë iu thotë (VIDEO) Arta Dade në një moment është rebeluar kundër delegatëve që fishkëllyen kur fjalën e mori Ben Blushi. Ajo u çua në kë
Ja si u manipuluan zgjedhjet e delegatëve të PS-së në Tiranë (FOTO LAJM) Gjatë votimit të delegatët për Njësinë Bashkiake nr. 8 në zonën e Medresesë, zbulohen detaje të tjera nga manipulimi i z
Rama-Blushit: Qentë le të lehin, karvani ecën përpara Sot po mbahet procesi zgjedhor i delegatëve të Kongresit të PS-së në katër qarqe të vendit. Një qëndrim të hapur ka
Zgjedhjet për delegatët, Blushi alarmon për proces të trukuar Një ndër deputetët më kritikë në radhët e PS, Ben Blushi, ka ngritur alarmin për një trukim të procesit të zgjedhjeve të
Haradinaj rizgjidhet si kryetar i AAK-së Ramush Haradinaj rizgjidhet në postin e kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK). Në zgjedhjet që u zhvillua
Sejdiu: Ndryshimet i bëjnë mirë LDK-së (VIDEO) Kryetari i Nderit i LDK-së, Fatmir Sejdiu, ka thënë se gjithmonë është mirë të ketë ndryshime në drejtimin e partisë.
70% e delegatëve votuan për Këshillin e ri Kombëtar të PD-së UPDATE - Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike është mbyllur mbrëmjen e së dielës me votimin e delegatëve të tij për Kë
Thaçi e vlerëson Kushtetutën e Kaçanikut Me rastin e 23 vjetorit të Kushtetutës së Kaçanikut, kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi vlerëson lart ko
Cërvenkovski: Lamtumirë LSDM! “Vetëm Zoti e di se sa kam dashur t’ju sjell në pushtet, por politikat e mia nuk morën mbështetje”, ka thënë Branko Cërv
Nis takimi mes delegatëve në Bruksel Në Bruksel ka nisur takimi mes delegacionit serb dhe kosovar për të shpalosur zbatimin e marrëveshjes së nënshkruar më 1
PS: Vendimi për rishpërndarjen e delegatëve, unanim Rishpërndarja e të deleguarve të kryesisë së PS është bërë pas miratimit të shumicës dërrmuese të strukturave më të lar
Rama: Zgjedhja e delegatëve, promovim i barazisë gjinore Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama i ka cilësuar zgjedhjet e sotme për delegatët e kongresit në selinë rozë si prom
Kinë, Kongresi do të përqendrohet tek inflacioni Kina duhet të sigurojë qëndrueshmëri sociale nëpërmjet reduktimit të inflacionit dhe korrupsionit, deklaroi Kryeministri