999 rezultate për

dele

Kastro Zizo s'mban më: Pazarxhinj, popull dele e b*thë vendi I ftuar në Top Shoë Magazine, Kastro Zizo ka shpërthyer për herë të parë në lidhje me eleminimin e këngës së ti nga fest
Njihuni me modelen nga Prishtina e cila luajti në filmin “Fast and Furious 7” (VIDEO) Besiana Dili është modelja shqiptare me origjinë nga Kosova e cila ka marrë pjesë me një rol në filmin e njohur "Fast &
Sa deputetë të 2 Korrikut janë gjallë e sa kanë vdekur Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim një grup përfaqësuesish të delegatëve
Një rreze dielli në qiellin me re, dedikimi i ndjerë për Adelën Ndarja nga jeta e gazetares së njohur ka tronditur mbarë opinionin publik. Edhe pse duket sikur kanë kaluar kohë nga
Bukuroshja seksi që u shërben vipave në derbin e Madoninës (FOTO LAJM) Thays Poyova është një modele me origjinë ruse, që jeton në Milano, ose sic quhet ndryshe, Qyteti i Modës. Sa herë që
Edhe delet e “njohin” Barack Obama-n (VIDEO) Sipas një studimi të kryer së fundmi, delet kanë demonstruar aftësi për të njohur fytyrat e njohura njerëzore. Studiu
Dedikimi i ndjerë pas vdekjes së Adelës, kolegët e veshin me të bardha Ndarja nga jeta në mënyrë të parakohshme dhe të papritur e gazetares Adelajda Xhamani ka shkaktuar shumë reagime nga nje
Foto të mbushura me dramë! Të drejtosh qindra dele në rrugët më të rrezikshme në botë (FOTO LAJM) Tusheti është një rajon malor i Gjeorgjisë i cili dallohet për menyrën e vështirë të jetesës. Njerëzit e quajtur Tush
Ish-banori i BB për vdekjen e Adelës: Armiqtë e saj u shtirën si miq Vdekja e gazetares Adela Xhamani shkaktoi shumë zhurmë në rrjetet sciale dhe media. Ajo u nda nga jeta për shkak të n
Perez mahnitet nga Dele Alli, i gatshëm për ofertën drejt tij Në javët e fundit ka pasur shumë raporte që Real Madridi po shfaq interesim të madh për supermesfushorin e Tottenhamit,
Miqtë e Adelës flasin troç: Ata që sot qajnë për të e kanë sharë e goditur Në një emision special në nder të Adelajda Xhamanit, ishin të ftuar në “Top Show Mag” ish-banorët e “Big Brother”. Ad
Adi për Adelën: Ajo kishte shumë halle, prandaj shkoi drejt atakut I ftuar në ‘Top Show’ Adi Pojana një nga miqtë dhe ish konkurrentët e Big Brother në të njëjtin edicion me Adelën është
Endrrat e thyera të Adelës, ajo dëshironte një shtëpi të madhe Një kujtesë në mendjet e të gjithëve, atyre që e njohën personalisht dhe atyre që e njohën përmes performancës dhe punës
Vajzat që tronditën Kavajën, Neda flet e prekur për Adelën Në një emision special në “Pasditja ime në TVSH” i është dedikuar humbjes në mënyrë të parakohshme të gazetares dhe ish-
Miku i ngushtë i Adelës jep njoftimin e e rëndësishëm (FOTO LAJM) Ai është një nga miqtë më të ngushtë të gazatares që humbi jetën të dielën e kaluar Adela Xhamani. Wshtë pëkërisht E
Përlot mikja e Adelës: Kam qarë halle tek ti, por s'e mendoja se do të qaja ty Me anë të një statusi në Facebook ajo ka shkruar mbi këtë humbje të madhe duke deklaruar se bashkë kanë qarë halle por k
Qytetarët sulmojnë Ramën për spitalet: O delenxhi i pangopur! (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar ndjekësit e tij me një postim nga Qëndra Spitalore Universitare Nënë T
Vdekja e Adelës mund të në "vlejë" të gjithëve: Mjeku ka një këshillë për të rinjtë Ende pa dalë përfundimet e ekspertizës mjeko-ligjore, policia nxitoi të nxjerrë një diagnoze nga e cila sipas saj, vuant
Kjo ishte jeta e vështrirë e Dele Allit, me mama të alkoolizuar dhe baba që nuk e dëshironte Harry Kane mund t’i marr duartrokitjet, por të mërkurën mbrëma Tottenham Hotspur kishte një tjetër yll që shkëlqeu ndaj
Dele Alli pas ndeshjes nuk ishte i surprizuar nga fitorja e thellë kundër Realit Anësori i Tottenhamit, Dele Alli, nuk u shpreh i befasuar nga cilësia e performancës së Tottenhamit në fitoren ndaj Real