999 rezultate për

dekriminalizimit

PD: Rama u shfaq sërish sot kundër dekriminalizimit Menjëherë pas reagimit në Facebook të Taulant Ballës, një kundërpërgjigje e hapur pasohet nga PD. "Edi Rama u shfaq sëri
PD: Zvarritja e dekriminalizimit, ngre dyshime për vullnetin e mazhorancës Shtyrjen e planifikuar për sot të mbledhjes së Komisionit për Dekriminalizimin, deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Byl
Misioni i pamundur i dekriminalizimit Nuk jam në dijeni të hollësishme për marrëveshjen pozitë-opozitë lidhur me ç&e
Platforma e dekriminalizimit, ja 10 pikat e Aleancës Kuqezi Update - Aleanca KuqeZi shpall platformën për dekriminalizimin, shpërndarjen e Kuvendit dhe kërkesë zyrtare drejtuar Opo