999 rezultate për

dekor

Kur është data e duhur për të hequr dekorimet e festave nga shtëpia A kani dëgjuar që shumë njerëz nuk i heqin fare, gjatë gjithë vitit, zbukurimet e festave të Krishtlinjdes dhe Vitit të
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
Rama dekoron me medalje zjarrfikësin hero të 26 nëntorit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama i ka dhënë sot medaljen e artë zjarrfikësit të Vlorës Luan Kapaj. Kujtojmë se Kapaj mori pjesë
12 ide dekori që do ta kthejnë shtëpinë tuaj në një parajsë të vërtetë! (FOTO LAJM) Si rregull shtëpia është vendi ku shpenzojmë një pjesë të mirë të kohës. Dhe sigurisht në ato kohë që i dedikojmë shtëpi
Ngrohtësi dhe atmosferë festash, brenda shtëpisë së Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Atmosfera e festave po ndihet kudo dhe rrjetet sociale janë mbushur me foto dhe video që të kënaqin shpirtin. Drita,
Ide për dekorimet e festave të fundvitit (VIDEO) Një nga mënyrat më të mira për t’i shijuar festat e fundvitit është që të dekoroni shtëpinë tuaj. Por, në vend se të
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
"Nuk ka fonde luksi për festa", kryebashkiaku i Elbasanit harxhon shumën marramendëse për drita Edhe qyteti i Elbasanit ka ndezur dritat e festave, për të cilën u zhvillua edhe një ceremoni me prezencën e kryebashkia
E PADËGJUAR/ Çifti i dashuruar pas festave të fundvitit, dekorojnë shtëpinë me 350 pemë (FOTO LAJM) Ky çift ka zbukuruar banesën me plot 350 pemë këtë fundvit. Të gjitha të zbukuruara dhe të ndriçuara, asnjë e njëjtë me
Pas festimeve nëpër sheshet e dekoruara të Prishtinës, mbeturinat mbesin të shpërndara (VIDEO) Dekorimet për festat e fundvitit i kanë dhënë pamje të bukur shesheve të Prishtinës. Qytetarët që po frekuentojnë kët
SHPËTIMTARË/ Meta dekoron heronjtë e Kosovës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta dekoroi sot Njësitet e Kërkim-Shpëtimit nga Kosova, që i shërbyen Shqipërisë pas tërm
Spektakël, Melania Trump dekoron Shtëpinë e Bardhë me pemë e drita vezulluese (VIDEO) Shtëpia e Bardhë është "veshur" me drita të bardha në prag të festave të fundvitit. Siç është traditë në Shtetet e Ba
Policia shoqëron 7 shoferë kamionësh 7 shoferë kamionësh të cilët vepronin në nxjerrjen e gurëve dekorativ në Malin e Tomorrit janë shoqëruar në Polici. S
Batuta e Metës për Ramën: Do ta dekoroj me 'Urdhërin e Skënderbeut' nëse hapen negociatat në tetor Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë një deklaratë mjaft surprizuese pë kryeministrin Rama për të cilin tha se nëse
Lila sulmon Gent Cakajn për pasaportat: Na dekoruan, pastaj na ç'dekoruan Andi Lila, futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin "Procesi Spor
Kinezët, të gjithë në det me komardare për arsye sigurie Në një nga resortet më popullore pranë detit, në Kinë, komardaret shumëngjyrëshe janë një send i domosdoshëm për një dit
Z. Ahmet Çalık dekorohet me Urdhrin e Lindjes së Diellit të Japonisë Në emër të Lartmadhërisë së Tij, Perandorit të Japonisë, Ambasadori Akio Miyajima i dorëzoi Kryetarit të Bordit të Çal&#
Dekoroni shtëpinë me këto 4 ngjyra për të larguar stresin “Shtëpi e ëmbla shtëpi”…por ja që ndodh ndonjëherë që shtëpia nuk është dhe “aq e ëmbël” e kjo sepse ne zgjedhim ngjyrat
Meta nxjerr dekoratën e re: Heroi i votave socialiste (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka reaguar me anë të një postimi në Facebook lidhur me zgjedhjet lokale në vend. Ai ka shprehur ur
Kosova dekoron kundërshtarët e pavarësisë së saj Me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës presidenti i Kosovës dekoroi me motivacionin e kontributit për pavarësinë