999 rezultate për

dekompozuar

Gjendet një trup i dekompozuar në mes të Tiranës, dyshimet e para Policia ka gjetur një trup të dekompozuar gjatë ditës së sotme tek Rruga e Kavajës në Tiranës. Burime zyrtare bëjnë m
Era e rëndë alarmoi banorët, gjendet i dekompozuar brenda shtëpisë trupi i një burri në Fier Një shtetas i cili dyshohet se ka pësuar vdekje natyrale, është gjendur i pajetë mesditën e sotme në banesën e tij në la
Gjendet një trup i dekompozuar në Pukë Një trup është gjetur i dekompozuar në Pukë ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, trupi është gjetur në zonë
Trupi i dekompozuar në Durrës, ku dyshon policia Një trup i një personi të dekompozuar është gjetur ditën e sotme në zonën e Currilave në qytetin e Durrësit. Nuk dihe
E dekompozuar në dush, kjo është 40-vjeçarja që u gjet e vdekur në Pogradec Një 40-vjeçare është gjetur e dekompozuar në apartamentin e saj në Pogradec. Ajo është gjeture dekompozuar në kabinën e
Jetonte e vetme, gjendet i dekompozuar trupi i 40-vjeçares në Pogradec Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Ditën e djeshme është zbuluar trupi i dekompozuar një një 40-vjeçarje në
As delfin as qen, ky përbindësh i dalë nga lumi ka tronditur Anglinë (FOTO LAJM) Një krijesë e pazakontë, me të cilën nuk jemi hasur më parë, është shfaqur kohët e fundit në brigjet e lumit Mersey në B
Dalin detaje të reja mbi gjetjen e kufomës së dekompozuar në Fier Pas zbulimit të kufomës brena një kanali në fshatin Daullas të Fierit, të tjera detaje kan dal në në dritë. Pas një heti
Vritet gruaja shtatzënë, trupi gjendet i dekompozuar në thasë (FOTO LAJM) Trupi i dekompozuar i një gruaje shtatzënë është gjetur i copëtuar dhe hedhur në anën e një rruge në Indi. Gruaja, e
Jetonte vetëm, i moshuari gjendet i dekompozuar në banesë Një i moshuar ka gjetur vdekjen në Korçë por vdekja e tij është mësuar kur trupi i tij është dekompozuar për shkak se je
Gjendet një kufomë në Dajt, trupi i djegur plotësisht Është gjetur kufoma e një personi në Dajt, në një zonë të pyllëzuar. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se kuf
E TMERRSHME/ Gjendet kafka e një njeriu në Vlorë Është gjetur kafka e një njeriu të dekompozuar në Vlorë, pas Kalasë së Kaninës. Kafka e dekompozuar është gjetur rre
LAJMI I FUNDIT/ Gjendet një kufomë e dekompozuar në breg të detit në Vlorë Burime nga policia bëjnë me dije se ditën e sotme në Portonova, në Zvërnec është zbuluar një kufomë. Policia bën me
Gjendet në një kanal kufoma e dekompozuar e një mashkulli në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër është gjetur një kufomë e dekompozuar nga kalimtarët në fshatin Drogac të Postribës. Burime
Mallakastër/ Gjendet i vdekur në pyll një 57-vjeçar Në vendin e quajtur “Pylli i fshatit Kalenjë”, Mallakastër, është gjetur nga një bari i fshatit Kalenjë, kufoma e 57-vje
Zbulohet “trupi i dekompozuar i Dahlias” (FOTO LAJM) Në galerinë e fotove ju mund të shihni trupin e një gruaje të "vdekur" dhe gati të kompozuar, por në fakt ajo nuk është
Gjendet i dekompozuar trupi i një gruaje shqiptare në Greqi Sot në Trikala të Greqisë u gjend trupi i dekompozuar i një gruaje shqiptare 64 vjeçare. Trupi i pajetë i përkiste sh
Gjendet kufoma e dekompozuar e një mashkulli Një kufomë e dekompozuar është gjetur një ditë më parë në fshatin Priskë të Dajtit. Sipas burimeve zyrtare të policisë,
UÇK rimerr fshatin Zjoz, një kufomë e dekompozuar gjendet brenda një shtëpie (VIDEO +18) Më 14 qershor të vitit 1999, një njësi e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kishte arritur që të zbraps forcat serbe nga fsh
Librazhd, gjendet një kufomë e dekompozuar Kalimtarë të rastit kanë gjetur një kufomë e dekompozuar në Babje të Librazhdit, të cilët më pas kanë njoftuan në sallën