999 rezultate për

deklaruar

Zaev: Zgjedhjet mund të shtyhen Kryeministri Zoran Zaev ka deklaruar se bllokim i ligjeve thelbësore në Kuvend mund të sjell deri tek prolongimi i zgjed
Po kërkohet me ngulm nga Galatasaray, Shaqiri i kthen përgjigje skuadrës turke Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Liverpooli edhe pse ofertat në drejtim të tij nuk po mungojnë. Galatasray ësht
Vendosi të mos bëhet deputet, Haradinaj tregon arsyet Kryeministri në largim i vendit, Ramush Haradinaj, ka folur rreth vendimit të tij për të mos u bërë pjesë e Kuvendit të
"Elsi dëshmoi mençurinë e tij" agjenti: Ka oferta edhe nga jashtë Italisë Mario Giuffredi është nga ata që flet shumë. Mediat në Itali, kryesisht ato pranë Napolit, e pyesin shumë për të ardhmen
I mori jetën mësueses italiane, zbardhet dëshmia e të riut shqiptar “Nuk e kam vrarë unë. Nuk kam qenë në atë banesë , kam qenë në një vend tjetër”. Kështu ka deklaruar gjatë natës së s
Mos e beso po deshe: Veliaj deklaron 10 herë më pak shpenzime fushate se Safet Gjici Zgjedhjet e këtij 30 qershori u paraprinë nga fushata të shumta elektorale nga ana e maxhorancës. Të gjithë kandidatë
Bardhi i përgjigjet Lleshajt: Nuk ke si e kupton, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklatës së ministrit të Brendshëm Sandër
Salah pozon përkrah modeles së njohur (VIDEO) Mohamed Salah ka zënë ballinën e këtij muaji të revistës “GQ”, duke pozuar krah modeles Alessandra Ambrosio në botimin p
Doli hapur kundër! Çfarë ka deklaruar Albin Kurti për ministrin e Jashtëm të Shqipërisë Fitorja e Albin Kurtit dhe zgjedhjet e parakohshme në Kosovë kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditën e sotme.
Kurti flet për fitoren e Vetëvendosjes: Shpëtuam Republikën Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, pas numërimit të më shumë se 80 për qind të votave në një intervistë eksklu
Gjiganti i modës ka deklaruar se është drejt falimentimit, mbyll 178 dyqane Dita e sotme është e trishtuar për ata persona që pëlqejnë modën e shpejtë dhe super të lirë: Gjiganti i modës "Forever
Zbardhet pasuria e kandidatëve për kryeministër (FOTO LAJM) Garues për kryeministër të Kosovës janë një grua e katër burra. Qytetarët e Kosovës me 6 tetor të këtij viti do t’i ke
Avokatët kërkojnë që Janeva të mbrohet në liri Pas përfundimit të marrjes në pyetje, avokatët e ish prokurores speciale Katica Janeva deklaruar se ata do të kërkojnë q
VV i "dogji" urat me të gjithë, tani i duhet LDK për koalicion Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Kollçaku ka deklaruar se partia e saj përjashton çfarëdo mundësie të lidhje
Rikthehen protestat, PD e nis në Shkodër Partia Demokratike, ashtu sikurse edhe ka deklaruar do të vijojë aksionin e saj politik me protesta në të gjithë vendin.
Si asnjëherë më parë, bashkia drejtohet nga 2 kryetarë Diçka krejt e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Devollit ditën e sotme, ku deri pak minuta më parë në zyrën e bashkisë s
E konfirmojnë mediat spanjolle: Ylli i Barçës pranë largimit Mesfushori Ivan Rakitic pritet të largohet nga Barcelona, pavarësisht se ai ka deklaruar vazhdimisht se dëshiron të qënd
PD merr vendimin e papritur pë kryebashkiakët Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, ka deklaruar, se opozita do të vijojë gjatë gjithë verës aksionin k
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Krimeve të Rënda, nuk deklaroi refuzimin e vizës amerikane KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, Luan Hasneziri. Në kriterin e pasurisë dhe pastër
RAPORTI/ Politikanë miliarderë drejtojnë një popull që s'ka bukë të hajë Pasuria e kabinetit qeveritar, por edhe e deputetëve të Kuvendit të Kosovës kalon shifrën prej 1 miliard eurosh. Prej ty