E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Tiranë
999 rezultate për

deklaruar

Drejtori i Bayernit rendit dy arsye pse duhet të rifillojë futbolli Drejtori i Përgjithshëm i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge ka deklaruar se futbolli duhet tw rifillojw pwr dy arsye,
Shkarkimi i zv.drejtorit të KRU ''Prishtina'', për çfarë akuzohet Sot, kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrë
Paketa ekonomike, Rama përjashton futbollin: Nuk kanë çfarë t'i kërkojnë qeverisë Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se klubet e futbollit nuk do të përfshihen në paketën ekonomike për të përballur këtë
Borrell reagon pas heqjes së taksës: Vendim i rëndësishëm Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Joseph Borrell, e ka quajtur vendim të rën
Rama sqaron shqiptarët: Si do të paguhen bizneset e vogla, të papunët e ndihma ekonomike Ditën e sotme kryeministri Rama ka shpjeguar se si do të jetë pagesa për bizneset e vogla që kanë ulur qepenat për shkak
Koronavirusi rrezikon edhe WhatsApp: Serverat rrezikojnë të shkrihen! WhatsApp mund të mos përdoret më dhe kjo për shkak të koronavirusit. Këtë alarm e ka dhënë Mark Zuckerberg, i cili k
Shkon në 17 numri i të infektuarve në Kosovë Ka shkuar në 17 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Personi i 17-të i infektuar thuhet se është nga Dumnica
Shifrat e fundit: Sa ka shkuar numri i të infektuarve me koronavirus në Serbi Ministria e Shëndetësisë në Serbi ka deklaruar së fundmi se numri i personave të infektuar nga koronavirusi, ka shkuar n
Kurti i përgjigjet Thaçit: Do takohemi, kur të më referohet si Kryeministër Pas ftesës së Presidentit të vendit, Hashim Thaçi për t'u takuar ka reaguar edhe Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.
Haradinaj: Kurti me ftoi sot në takim urgjent, por i thash se tash është vonë Ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka kundërshtuar ashpër lëvizjen e djeshme të pasardhësit të tij, Albin Kurt
Po shkonte jashtë me 12 mijë euro në çantë, 20 vjeçarja tregon arsyen e çuditshme Një 20-vjeçare nga Tirana po procedohet penalisht pasi u kap nëë aeroportin e Rinasit me 12.450 euro të padeklaruara.
U kap me mijëra euro të padeklaruara në Rinas, procedohet vajza 20 vjeçare Policia Kufitare e Rinasit parandalon një tjetër rast të transfertës së parave jashtë shtetit, në mënyrë të kundërligjsh
Scaloni: Messi është i lumtur te Barcelona Trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni, beson se kapiteni i Barcelonës, Leo Messi ndihet rehat te kampionët e La Ligas.
Muller injoron Gjermaninë: E kam mendjen te tripleta Thomas Muller nuk e ka më mendjen te Gjermania. Kjo është ajo që ka deklaruar mesfushori i Bayernit në një deklaratë të
Ardi Veliu kalon me sukses "Vetting-un" Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. "Sita" e V
Messi apo Ronaldo? Di Maria zgjedh më të mirin Sulmuesi i PSG-së, Angel Di Maria, ka deklaruar se Lionel Messi është futbollisti më i mirë me të cilin ka luajtur gjatë
Zbulohet shënjestra e atentatit tek Uji i Ftohtë: Nuk doja ta vrisja! Të shtënat që alarmuan Vlorën mesditën e së shtunës, ishin pasojë e një konflikti mes dy të rinjve me njohje me njëri tj
Koalicion apo Qeveri të pakicës? Edhe 14 ditë në dispozicion Qeveria e pakicës me gjasë mund të jetë zgjidhja e vetme që do të mund të çojë vendin në krijim të institucioneve të rej
A e dini se sa para mund të kaloni në kufirin shqiptar pa i deklaruar? Muajt e fundit, Policia Kufitare ka publikuar disa raste të përsëritura të sekuestrimit të parave në kufirin shqiptar pë
Gjyqtarja Marsela Balili probleme me pasurinë, nuk justifikon dot apartamentin duplex Problemet me justifikimet e pasurisë, është një nga faktorët kryesorë që ka "rrëzuar" shumë gjyqtarë teksa vettingu bën