999 rezultate për

deklaronin

Gjana: Kritikuesit e Bashës sot, në 2013 deklaronin se do ta hiqnin Berishën Jemin Gjana deklaron se ata që kritikojnë Bashën sot, janë të njëjtet që pak përpara zgjedhjeve të vitit 2013 thoshin se
Deputetet që ndjekin modën dhe shpenzimet për garderobën (VIDEO) Seancat plenare të ditëve të enjte për 29 gratë e politikës shqiptare është kthyer në një sfidë. Teksa 6 ministret e qev